Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Effadiane

Effadiane cilt bakım ürünleriyle, kullanıcılara hizmet sunan bir markadır. Ürünlerini geliştirirken, farklı cilt tiplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır. Cilt bakımı ürünleri ile, son yıllarda ülkemizde de sıkça tercih edilmeye başlanmıştır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Effadiane Ürünleri

Cilt bakımı son derece önemli bir konudur ve bu alanda çok fazla marka bulunmaktadır. Bu nedenle farklı olmadan ve ciddi çözümler sunmadan rekabet içerisinde yer alabilmek mümkün değildir. Effadiane bu alanda uzun zamandır hizmet sunan bir marka olmasına karşın ülkemizde son birkaç yıldır çok tercih edilen bir marka olmayıbaşarmıştır.

Effadiane ürünleri cilt için klasik ürünlerden farklı etkiler sunan bir ürün olduğundan normalde çözüm elde edemeyen ciltler için bile çözüm yaratabilmiştir. Bu önemli yapı ile her geçen gün daha fazla ilgi gören marka cildi çok iyi tanır ve cildin ihtiyaçlarına yönelik olarak mükemmel çözümler yaratabilir.

Effadiane Balm, kuru ve çok kuru ciltlere nem desteği sağlamak için geliştirilmiştir. Cildi nemlendirmeye, kuruluğa karşı korumaya, yatıştırmaya ve yenilemeye yardımcı olur. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygundur. Frenk üzümü tohumu yağı, shea butter ve bitkisel ekstralar içeren bir formüle sahiptir. Dairesel hareketlerle masaj yaparak sabah ve/veya akşam uygulanır. Banyodan sonra hafif nemli cilde de uygulama yapılabilir.

Her cildin neme ihtiyacı vardır. Nemsiz cilt, sağlıksız görünür. Kuru ciltlerde yaşlılık belirtileri daha çok ortaya çıkabilir. Cildin nem oranını koruyabilmek için bol sıvı alımı ve dengeli beslenme önemlidir. Bunun yanında seçilecek doğru ürünlerle cilde nem desteği sağlanabilir.

Effadiane Foaming Gel, kuru ve hassas cilde sahip yetişkin ve çocukların cildini temizlemek için geliştirilmiş bir üründür. Renklendirici ve koruyucu maddeler içermez. Cilt yapısıyla uyumludur. Cildi tahriş etmeden temizlemeye çalışır. Günlük cilt temizliğinin bir parçası olarak kullanıma uygundur. Köpürterek uygulanır ve daha sonra uygulanır.

Effadiane Ürünleri ve Fiyatları

Kuru cilt gerginlik, çatlak görünümü, kaşıntı hissi, pul pul soyulmalar, kepeklenme gibi problemlerle belirti verir. Rastgele nemlendirici seçimi yapmak, cilt kuruluğunu gidermez. Sağlıklı bir cilt için cilt ihtiyacına uygun ürünler kullanmak gerekir.

Cilt tipini tespit etmek, doğru ürünler kullanmak açısından önemlidir. Eğer ciltte gerginlik hissi kepeklenme, çatlaklar gibi sorunlar hissediliyorsanız, kuru bir cilde sahipsiniz demektir. Cildiniz akneye meyilliyse, yağlı parlamalar görülüyorsa, cilt gözenekleri genişliyor ve siyah noktalar görülüyorsa, yağlı bir cilde sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bazı ciltler de kısım kısım kuruluk kepeklenme görülürken, özellikle alın, çene ve burun çevresinde yağlı parlamalar görülür. Böyle bir cilde sahipseniz, karma bir cilde sahipsiniz demektir.

Cilt kuruluğunun önüne geçebilmek için, çok sıcak veya çok suyla banyo yapmamak gerekir. Banyodan sonra nemlendirici ürünler kullanılabilir. Güneş altında uzun süre kalınmaması ve mutlaka Güneş’ e koruyucu ürünlerle çıkılması, kimyasallardan uzak durulması gerekir.

Cildimiz en kıymetli hazinemizdir. Cildin uzun süre sağlıklı genç görünümünü koruyabilmesi için, doğru ürünlerle, düzenli bakımlarının yapılması gerekir. Effadiane ürünleri ile cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Effadiane ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki indirim fırsatlarını takip edebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.