Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Kurban Bayramı fırsatlarını kaçırma

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

El Ve Ayak Terleme Ürünleri

  El ve Ayak Terleme Ürünleri

  İnsan vücudunda ter bezleri bulunur bu ter bezleri tüm vücuda dağılmıştır. Ancak bazı bölgelerde ter bezleri daha yoğun olarak bulunur. Özellikle de ayaklarda, eller de ve yüz bölgesinde daha yoğun olarak ter bezleri bulunur ve bu nedenle bu bölgelerde daha yoğun terleme görülür.

  Ayrıca genital bölge, koltuk altı gibi bölgelerde de terleme yoğun olarak yaşanmaktadır. Ter, kokusuzdur, ancak kapalı kaldığında bölgenin ıslaklığı ile kötü kokuların oluşmasına neden olur. Terleme sorununuz için el ve ayak terleme ürünleri kullanarak çözüm sağlayabilirsiniz.

  Özellikle ayaklar da daha yoğun olarak bulunan ter bezleri gün boyu ayakkabıların içinde kapalı kalan ayakların kokmasına yol açabilir. Kokan ayaklar ise son derece kötü bir durumdur.

  Ayak kokusunu önlemek için öncelikle ayakların her gün yıkanarak iyice temizlenmesi, kurulanması gerekir ve her seferinde temiz çoraplar giyilmelidir, mümkün olduğunca da çorapların pamuklu olması ayak sağlığı açısından da önemlidir.

  Birçok kişi bu uygulamalara ne kadar dikkat etse de ayak kokusu buna rağmen devam eder. El ve Ayak Terleme Ürünleri kullanarak bu kokular için çözüm bulmaya yardımcı olunabilir.

  El ve Ayak Terleme Ürünleri ve Fiyatları

  Ayakların kokması kişinin psikolojisini de olumsuz anlamda etkilemektedir. Toplumda, yabancı bir yerde ayakkabıların çıkartılması utanmaya, çekingenliğe neden olabilir, kişide özgüven kaybı oluşması, toplumdan kendini soyutlama gibi ciddi durumlara bile neden olabilmektedir. Bu nedenle uygun ürünler kullanılarak bu sorununuza çözüm bulunması önemlidir.

  Ayak kokusu giderici sprey veya ayak kokusu önleyici ürün çeşitleri ayaklara uygulanan ya da ayakkabılara uygulananlar olarak farklılık göstermektedir.

  Ayakkabının içine sıkarak uygulayabileceğiniz gibi ayaklara da uygulanabilen ürünler vardır. Bazı ayak kokusu için ürünler kokuyu sadece baskılar, geçici olarak çare sağlarken bazı ürünler ise kokunun giderilmesini sağlamaya ve ayaklarınıza ferahlık etkisi vermeye yardımcı olurlar.

  Ürünler seçilirken özelliklerine dikkat edilmesi gerekmekte ve koku giderici ya da önleyici ürünlerle birlikte temizliğe de fazladan önem verilmelidir.

  El ve ayak terleme ürünleri, farklı özellik ve formları ile Turuncu Kasa sayfalarında satılmaktadır. Ürünleri inceleyerek siz de siparişinizi verebilir ve ürünleri teslim alabilirsiniz.

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim