ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Elancyl Activ Massage Minceur SET Selülit Karşıtı Aktif Masaj SETİ

30185

Markası : Elancyl

0 Item Items

Elancyl Activ Massage Minceur SET Selülit Karşıtı Aktif Masaj SETİ, selülitlerin görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı jel ve masaj aparatından oluşan üründür ve bu sayfada indirimli olarak satılmaktadır.

Kampanya Koşulları Gereği Ürünün Barkodu Alınmıştır.

Daha fazla detay

159.00 TL

143.1 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1430 tupara Toplam tutarı: 1.43 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Elancyl Activ Massage Minceur SET

Selülit Karşıtı Aktif Masaj SETİ

 Elancyl Activ Massage Minceur Coffret Selülit Karşıtı Aktif Masaj Kiti:

Marka Adı : Elancyl

Ürün Adı : Elancyl Activ Massage Minceur SET Selülit Karşıtı Aktif Masaj SETİ

Ürün Miktarı : 1 Adet selülitlere karşı duşta masaj jeli 200 ml, 1 adet masaj aparatından oluşmaktadır.

Ürün Özellikleri : Vücutta oluşan selülit görünümlerinde azalma sağlamaya, yenilerinin oluşmasını engellemeye yardımcı masaj jelidir. Masaj yapma aparatı ile uygulandığında daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamaya yardımcı olacaktır. Ciltte kan dolaşımını arttırmaya yardımcı özelliği ile portakal kabuğu görünümlerinde azalma sağlamaya ve yeni selülit oluşumlarına karşı cildi korumaya yardım eder. Kutunun içinde masaj aleti de bulunmaktadır ve bu alet ile birlikte uygulanması tavsiye edilir. Kullanımdan sonra uygulayacağınız selülit bakımı için vücudu hazırlayarak daha yoğun bir etki elde etmenizde yardım eder.

Sonuç : Selülit oluşumuna karşı savaşmada yardımcı masaj kitidir. Portakal kabuğu görünümlerini gidermeye, yenilerinin oluşmasına karşı koruma sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli :  Duş sırasında ıslak cildinize masaj aleti ile masaj yaparak uygulayınız. Masaj aletinin deliğinden, içine 5 saniye kadar akıtacağınız ürün ile duşta dairesel hareketlerle selülit görülen bölgelere uygulayınız, ardından durulayınız. Düzenli olarak her gün kullanmaya özen gösteriniz ve duştan çıktıktan sonra çıplak elle tekrar masaj uygulaması yaparak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

İçerik : Kafein ve sarmaşık ekstresi içermektedir.

    Elancyl Activ Massage Minceur Coffret Selülit Karşıtı Aktif Masaj Kiti:

Kadınların pek çok sorunlarından biri olan selülitlerle savaşmak pek de kolay bir işlem değildir. Selülitler özel ürünlerle vücuda uygulanacak masajla daha iyi bir şekilde giderilebilir ve tekrar oluşumunu azaltmaya, ayrıca bu bakımlar beslenme ile de desteklenmelidir.

Elancyl Activ Massage Minceur SET Selülit Karşıtı Aktif Masaj SETİ, vücudun bazı bölgelerinde oluşan selülitlere karşı geliştirilmiştir. Jel formunda ürün ve masaj uygulama aparatı ile birlikte alabileceğiniz ürün ile portakal kabuğu görünümlerinin azalmasını ve yenilerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olabilirsiniz.

Duşta kullanılması gereken ürün masaj başlığı sayesinde daha iyi bir etki sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. Cildi daha sonra uygulanacak selülit bakımları için hazırlamaya yardımcı olur. Dairesel hareketlerle masaj başlığını kullanarak uygulanması gerekmektedir, ayrıca duştan çıkıldıktan sonra ellerle tekrar yukarı doğru hareketlerle masaj yapmaya devam edilmelidir.

Ürün, Elancyl laboratuvarlarında fizyoterapistler tarafından geliştirilmiştir. Ciltte sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici etki sağlamaya yardımcı olur. Çok uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ürünler tasarlayan marka özellikle selülit sorunlarına karşı savaşmaya yardımcı ürünleri ile beğenilmektedir.

Elancyl Activ Massage Minceur SET Selülit Karşıtı Aktif Masaj SETİ, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

Elancy Vücut Nemlendiricili Losyon, cilde canlılık ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı bir üründür. Cilde enerji vererek daha esnek ve kadifemsi bir yapı almasına yardım eder. Paraben içermeyen formüle sahiptir. Nemin vücudunuzda daha uzun süre tutulmasını sağlamaya yardım eder. Hafif formülü ile kolay emilir ve hızlı bir etki sağlamaya yardım eder.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler