Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Elancyl Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3 Aşamalı İnceltici Jel 75 ml

ZZ13153

Markası : Elancyl

0 Item Items

Düzgün ve sıkılaşmış bir görünüm elde etmenize yardım eden Elancyl Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3 Aşamalı İnceltici Jel 75 ml,bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

99.00 TL

84.15 TL

15% indirim

Kazanacağınız puan 841 tupara Toplam tutarı: 0.84 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Elancyl Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3Aşamalı İnceltici Jel 75 ml :

Elancyl Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3 Aşamalı İnceltici Jel 75 ml :

Marka Adı :Elancyl

Ürün Adı : Elancyl Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3 Aşamalı İnceltici Jel

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Karın bölgesinde incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcı olan ürün bu bölgede daha düzgün ve toparlanmış bir görünümü destekler. Cilde nem sağlamaya da yardımcıdır.

Mide bölgesinde de kullanabileceğiniz ürün tüm karında sıkılaşma sağlamaya yardımcıdır.

Sonuç : Düzgün ve sıkı görünümlü bir karın bölgesi için yardım.

Kullanım Şekli : Günde 1 defa kullanarak etki sağlayabilirsiniz. Karın bölgenize yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

Daha güçlü etki için Gel douche tonifiant ve gommage moussanttonifiant ile arındırılmış cilde uygulayabilirsiniz.

İçerik : Kahverengi alg ekstresi, konsantre aktif maddeler içermektedir.

Vücudun bakımı, ince ve güzel görünümü oldukça önemlidir.Özenli bir bakımla vücudunuzda toparlanma, sıkılaşma sağlayabilirsiniz.

Karın bölgesi, özellikle kadınlar da daha fazla ve daha kolay deforme olur ve fazla yağlar bu bölgede toplanır ve görünüm olarak kişiyiüzer.

Bu bölgenin farklılığına özel olarak sıkılaşma istediğinizde, karın bölgesine özel ürünler kullanmanız gerekir.

Elancyl Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3 Aşamalı İnceltici Jel 75 ml :

Elancyl Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3 Aşamalı İnceltici Jel, bel, karın ve mide bölgesinde kullanmanız içintasarlanmıştır. 

Ürünü düzenli olarak kullanarak bel bölgesinde incelme etkisi ve karında sıkılık sağlamanıza, ciltte canlılık ve nem sağlamaya da yardımcı olabilecektir.

Daha yoğun ve hızlı etki sağlayabilmek için kullanmadan önce vücudunuzu Gel douche tonifiant ve Gommage moussant tonifiant ile yıkayabilirsiniz.

Kadınlar için güzel ve düzgün vücuda sahip olmak oldukça önemlidir ve bunun için pek çok ürün kullanırlar, ancak doğru ürünleri, doğru bir şekilde kullanarak istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Elancyl markası vücudunuzda yaşadığınız farklı sorunlar için ürünler tasarlamakta ve size en iyiyi sunmak için çalışmaktadır. Vücudun farklı özellikleri düşünülerek her bölge için farklı bir ürün kullanmanız gerektiği fikri ile ürünlerini tasarlamaktadır.

Elancyl Concentre Ventre Taille Karın İçin Selülite Karşı 3 Aşamalı İnceltici Jel 75 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler