Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Elgydium

Elgydium markasındaki ağız ve diş temizliğinizi sağlayabilecek bakım ürünlerine bu sayfadan ulaşarak indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Elgydium Ürünleri

Elgydium markası ağız ve diş temizliğiniz, bakımınız için tasarlanmış ürünlerden oluşmaktadır.

Vücudunuzun sağlığı, rahatlığı için ağız içinin temizliğine ayrı bir önem vermeniz gerekir.

Bir tek diş kaybı bile yiyeceklerin öğütülmesi, sindirilmesi açısından çok önemlidir. Ağızınızda başlayan sindirim diğer organlarda devam eder. Ağız içindeki ağrı, acı, diş kaybı gibi etkiler sonucunda sindirimin eksik kalması da sağlığınız için zararlıdır. Elgydium ile dişlerinizin ve ağız içinin temizliğini etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Diş kayıplarını önleyebilmek için dişlerin düzenli olarak fırçalanması ve ardından fırçanın ulaşamadığı yerlerde temizliğin tamamlanabilmesi için ağız çalkalama suları kullanılması gerekir.

Elgydium MouthWash Florürlü Ağız Çalkalama Suyu, hassas yapıdaki dişler ve ağız içinde tamamında etkili bir temizlik sağlamaya yardım eder.

Düzenli bir kullanımla diş fırçasının ulaşamadığı bölgelere kolayca ulaşarak plak oluşumlarını gidermeye ve yeni plak oluşumunu engellemeye yardım ederken diş minelerini güçlendirmeye de yardımcı olur.

Elgydium Ürünleri ve Fiyatları

Elgydium Anti-Plak, dişlerde oluşan plakları gidermeye ve dişleri, yeni plak oluşumlarına karşı korumaya yardımcı olur. Üstün koruması ve temizliği ile nefesinizi ferahlatmaya da yardım eder. Ph seviyesi nötr derecesine yakın olan diş macunu 8 saate kadar koruyucu etki sağlamaya yardım eder.

Yemek ve içeceklerin artıkları dişlerde, diş etlerinde birikir ve temizlenmeyen bu artıklar plak tabakalarının oluşmasına yol açar. Plaklar temizlenmediğinde biriktiği yerlerde dişlerin çürümesine yol açar, ayrıca nefesin kötü kokmasına da neden olabilir. Bu nedenle plaklar düzenli bir şekilde temizlenmelidir.

Günde en az iki defa, her yemekten sonra dişler fırçalanmalı ve plaklardan arındırılmalıdır. Ancak diş fırçası ağızın ve dişlerin her bölgesini etkili bir şekilde temizleyemez. Özellikle yanakların iç kısımları, alt ve üst damak, dil, diş etleri de temizlenmelidir. Bunların temizliği için de ağız çalkalama suyu ya da ağız gargarası dediğimiz diş bakım ürünler ile ağız içinde etkili bir temizlik sağlanmalıdır.

Elgydium Beyazlatıcı, dişlerin daha beyaz görünmesi ve plak oluşumunu önlemeye yardım etmek için tasarlanmış bir diş macunudur.

Dişleri doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı olan diş macunu diş minelerini zedelemez ve içerdiği en küçük boyuttaki bikarbonat partikülleri ile en iyi beyazlığı ve temizliği elde etmenize yardımcı olur. Mikro-öğütülmüş sodyum bikarbonat, klorheksidin etken maddeleri içeren macun, diş minelerinin gözle algılayamadığınız küçük çıkıntılarına bile etki sağlayarak zarar vermeden temizleme sağlamaktadır.

Ağız ve diş temizliğinizi Elgydium markasında bulunan ürünlerle tamamlayabilirsiniz.

Elgydium markasında bulunan diş temizliği ürün çeşitlerine Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.