Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Elgydium Beyazlatıcı

ZZ8015

Markası : Elgydium

0 Item Items

Bu sayfadan sipariş ederek ucuz fiyata alabileceğiniz Elgydium Beyazlatıcı, diş minelerini çizmeden temizlemeye, plak ve tartar oluşumlarını engellemeye yardım edebilecek bir üründür.

Daha fazla detay

19 TL

Kazanacağınız puan 190 tupara Toplam tutarı: 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Elgydium Beyazlatıcı :

Elgydium Beyazlatıcı :

Marka Adı : Elgydium

Ürün Adı : Elgydium Beyazlatıcı

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Dişlerin daha beyaz görünmesi ve plak oluşumunu engellemeye yardım etmek için çalışır.

Dişleri doğal beyazlığına kavuştururken diş minelerini zedelemez ve içerdiği en küçük bikarbonat partikülleri ile en iyi beyazlığı elde etmenize yardımcı olur.

Sonuç : Daha temiz dişler ve diş etleri, ferah bir nefes.

Kullanım Şekli : Günde en az 2 defa, her yemekten sonra dişlerinizi düzenli olarak fırçalamanız tavsiye edilir. Dişler en az 2-3 dakikakadar fırçalanmalıdır.

İçerik : Mikro-öğütülmüş sodyum bikarbonat, klorheksidin etken maddeleri içerir.

Yediğimiz ve içtiğimiz pek çok şey dişlerin lekelenmesine yol açabilir ve sıradan diş macunları ile dişler eski beyazlığına kavuşamaz. Örneğin çay, kahve, şarap, sigara, renkli gıdalar, asitli içecekler dişlerin renklerinde lekelenmelere, sarılık oluşmasına yol açabilmektedir.

Elgydium Beyazlatıcı :

Pek çok sıradan diş macunu dişlerinizi temizlerken etkili bir beyazlatma sağlayamaz, ya da bazı beyazlatıcı diş macunları aşındırıcı özellik göstererek dişlerin zarar görmesine yol açabilir.

Elgydium Beyazlatıcı, diş macunu ile dişlerinizi düzenli olarak günde en az iki defa, 2-3 dakika kadar fırçalayarak eski ve doğal beyazlığına kavuşmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Mikro-öğütülmüş sodyum bikarbonat içeren diş macunu, diş minelerinde bulunan minik çukurlara kadar etki etmeye ve en iyi beyazlığı elde etmenize yardım eder. Nefesinizi ferahlatarak plak oluşumlarını da gidermeye,dişlerde temizlik sağlamaya yardım eder.

Dişlerin temizliği ve ağız bakımı çok önemlidir, temizlik ile diş çürümelerini ve ağız içerisinde oluşabilecek rahatsızlıkları gidermeye yardım edebilirsiniz. Diş çürükleri, diş kayıpları, sindirim sisteminiz baştaolmak üzere vücudunuzdaki tüm organları olumsuz etkileyebilir. Ayrıca temiz olmayan ağız içinde kötü koku oluşumları görülür.

Dişlerin düzenli olarak fırçalanması ve ağız çalkalama suyu ile bakımın tamamlanması önerilir.

Elgydium Beyazlatıcı, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılanbir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
memnunum tavsiye ederim
(Elgydium Beyazlatıcı)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler