Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Emolium

Kuru ve çok kuru ciltlerde görülen sorunları yatıştırmak için tasarlanmış olan Emolium markası, yüz ve vücudunuzda nem sağlamaya ve kuruluğun neden olduğu rahatsızlıkları gidermeye yardımcı olur.

Emolium Ürünleri

Emolium markası Akur Pharma şirketine aittir. Firmaya ait, cildinizin özenli bakımı için farklı özelliklerde pek çok marka ve ürün çeşidi bulunmaktadır.

Emolium, cildinizde yaşadığınız yoğun kuruluk sorunu için tasarlanmıştır. Cildin kurumasına neden olan faktörlerde etki göstererek sorunu kökten çözümlemeyi hedeflemektedir. Cildin koruyucu bariyerlerini

Emolium Krem, çok aşırı derecede kuruyarak, çatlamış, kuruluktan kaynaklı cilt rahatsızlıkları oluşmuş, kızarık, pul pul dökülmüş, kaşıntılı ve cansızlaşmış ciltlerde görülen kuruluğu gidermeye yardım eder.

Cildin nem kazanarak rahatlamasına ve yatışmasına yardımcı olan krem, cildin daha fazla nemi tutmasına da yardımcı olur.

Derinin koruyucu tabakasını onarmaya ve güçlendirmeye de yardımcı olan krem dermatolojik testlerden de geçirilmiştir. Alerji gösterme riski en az seviyede tutularak formüle edilen Emolium Krem, tüm ailenin kullanımı için uygundur. Yüz ve boyun bölgesinde kullanabilirsiniz.

İnsan vücudu doğal yağlar üretir ve doğal yağlar vücudunuzun dışına cildin gözeneklerinden çıkar, bu doğal yağlar cildiniz için koruyucu bir tabaka oluşturmaktadır. Lipid tabaka diye adlandırılan bu yağlar cildi iç ve dış faktörlerin neden olabileceği hasarlara karşı korumaya yardımcı olurlar. Ancak bu hasarlar lipid tabakayı da etkileyerek cildin koruyuculuğunu yok edebilir.

Emolium Ürünleri ve Fiyatları

Güneşin kurutucu etkisi, merkezi ısıtma sistemleri, çevresel koşullar, kullandığınız bazı kozmetikler, sabunlar, suyun kurutucu etkisi, hormonal değişimler, kullandığınız bazı ilaçlar gibi pek çok neden cildin koruyucu bariyerlerinin yıpranmasına, hatta yok olmasına neden olabilir. Korunmasını kaybeden cildiniz kolay bir şekilde hasarlanır, kurur ve bunlara bağlı pek çok cilt rahatsızlığına neden olabilir.

Cildinizin uygun ürünler kullanılarak desteklenmesi gerekmektedir. Özellikle her cilt tipinin neme ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır.

Emolium Temizleyici Kremsi Jel, kuruluk sorunu ve kuruluğa bağlı rahatsızlıklar oluşan hassas ciltlerde kullanabileceğiniz temizleyici üründür. Tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz.

Islak cildinize nazikçe uyguladığınız temizleyiciyi, durulayarak arındırabilirsiniz.

Kuru ve kuruluğa bağlı rahatsızlıklar oluşan ciltlerin temizliği de daha zordur. Musluk suyunda bile cildi kurutucu özellikte maddeler bulunmaktadır. Ayrıca kullandığınız temizleyiciyi de dikkatli seçmezseniz daha ciddi cilt sorunlarına ve ağrı, acı gibi etkilere de maruz kalabilirsiniz.

Emolium Temizleyici Kremsi Jel, cildi nazik bir şekilde temizlemeye yardım eder, kurutmaz, kurulukları da yatıştırır.

Lipid bariyerlerinin yeniden yapılanmasına ve güçlenmesine yardımcı özelliğe sahip ürünleri bulunan Emolium Markası ile cilt kuruluğunuzda rahatlama, yatışma sağlayabilirsiniz.

Emolium Vücut Emülsiyonu, kuruluk sorunu yaşayan kişilerin vücutlarında kullanabilecekleri bir üründür. Tüm vücudu etkili bir şekilde nemlendirerek yumuşaklık kazandırmaya yardımcıdır. Yüzünüzü nemlendirirken vücudun bakım bazen ihmal edilir, özellikle banyodan sonra bazı ciltler daha fazla kurur. Genellikle sıcak ve çok soğuk duş, cildiniz için kurutucu etki gösterir. Bu nedenle de banyolardan sonra cildin nemlendirilmesi cilt sağlığınız için önemlidir.

Emolium markasında bulunan ürünlere Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.