Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Emotion

Emotion markası kokularını geliştirirken çiçeklerden ve güzel kokulardan ilham almıştır. Parfüm ve deodorantlarıyla bir çok kişiye ulaşan marka, insan cildi ile uyumlu ürünler geliştirmeye çalışmaktadır.

18 ürün var.

Emotion Ürünleri

Koku bir kimlik öğesidir. Bu nedenle parfüm ve deodorant seçimi çok önemli bir konudur. Emotion markası tüm dünyada ünlü bir marka olarak tercih edilen ve sevilen bir markadır. Bu nedenle ülkemizde de çok tercih edilmektedir.

Marka öncelikli olarak insan cildi için tam olarak uyumlu olan ürünleri sunmaya odaklanmıştır. Bunun yanında parfüm yaratmak tam anlamı ile bir uzmanlık işi olduğundan seçilen ürünlerden beklenen performansların elde edilebilmesi için ve kokunun kalıcı ve orijinal olabilmesi için Emotion büyük bir özen göstermektedir. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilen bir marka olan ön plana çıkan Emotion aynı zamanda kullanıcılara ürün çeşitliliği de sunar.

Emotion Deodorant Fantasy, renkli tasarımı ile enerji veren çiçeksi bir kokudur. Şakayık çiçeğinin kokusuyla, sizi kendinizi iyi hissettirir. Üst notalarında limon ve tagete barındırır. Orta notalarda gül, paraguay çayı, şakayık içerir. Alt notalarında ise musk, amber, vanilya bulunur. Modern ve kalıcı kokusu ile severek kullanabileceğiniz bir üründür. Deodorantınızı, Emosion Fantasy Parfümile birlikte kullanarak kalıcılığını artırabilirsiniz.

Emotion EDT Violet, çiçeksi baharatlı bir kokuya sahiptir. Mor renginin sadeliğini ve çekiciliğini tasarımında da yansıtır. Kendine güvenen, zarif kadınların kokusudur. Üst notalarında mandalina, bergamut, kuş üzümü bulunur. Orta notalarında litchi, zambak; alt notalarında musk barındırır. Kalıcılığını uzun süre hissettirmeye çalışır.

Emotion Ürünleri ve Fiyatları

Emotion Deodorant Harmony, beyaz çiçeklerin huzurlu kokusunu hissetmenize yardımcı olabilecek bir kokudur. Çiçeksi meyveli, ferah kokusu ile kendinizi gün boyu iyi hissedebilirsiniz. Üst notalarında bergamut, frenk üzümü, mandalina arındırır. Orta notalarda gül, şeftali, yasemin, müge; alt notalarında ise musk, amber, paçuli ve sandal ağacı içerir.

Emotion, kokularını geliştirirken çiçeklerden, güzel kokulardan ilham almıştır. Her zevke hitap eden kokuları bulunmaktadır. Etkileyici kokuları ile uzun süre kalıcılık sağlamaya çalışır.

İnsanlar güzel kokmanın, bakımlı olmanın bir parçası olduğunun farkına vardı ve günümüzde parfüm ve deodorant kullanımı arttı. Gerçekten de güzel kokmak, hem kişinin kendisini iyi hissetmesine hem de çevresi tarafından beğeniyle karşılanmasına neden olabilir. Kokular kişinin karakterini, duygusal durumunu yansıtır.

Çiçeksi, baharatlı, odunsu, şekerli gibi birçok farklı koku bulunmaktadır. Kokular duygusal, çekici, sexy, masum gibi duygularla ifade edilebilirler. Bu sebeple kişilerin seçtikleri, kullandıkları kokular, aslında nasıl hissettiklerinin veya ne tarz bir yaşama sahip olduklarının da ipucunu veriyor olabilir.

Her an güzel kokmanıza yardımcı olabilecek Emotion parfüm ve deodorantlarına Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçeneklerinde yararlanarak sipariş verebilirsiniz.