Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Enjoy

Sizin ve sevdiklerinizin cildine güneş koruması sunmaya yardımcı Enjoy ürünlerini bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

ENJOY Ürünleri

Güneşin zararlı ışınlarının ciltte pek çok hasara ve yıpratıcı etkiye sebep olduğunu biliyoruz. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için alınabilecek en önemli tedbirlerden biri, güneş koruyucu ürün kullanımıdır.

Ciltte leke oluşumu, çillenme, erken yaşlanma belirtileri, güneş yanıkları gibi cilt sorunları güneşin zararlı etkilerinden bazılarıdır. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için, gün ortasında güneş ışınlarının en yoğun olduğu saatlerde güneş altında kalmamaya ve güneşlenmemeye özen göstermek gerekir. Şapka, güneş gözlüğü, açık renk giysiler de güneşe karşı korunmanızda yardımcı olabilir.

Güneş kremi seçerken, koruma faktörüne, içeriğine dikkat edilmesi gerektiği gibi kullanacak kişinin cilt tipine de dikkat edilmesi gerekir.

Enjoy markasında güneşten korunmanıza yardımcı olabilecek ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Enjoy Sun Güneş Kremi SPF50+ 150 ml; UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlamaya yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Özel formülü ile cilde koruma sağlarken aynı zamanda cildi nemlendirmeye, yatıştırmaya ve bakımını sağlamaya da yardım eder. Dermatolojik olarak test edilen ürün, cildi uzun süre korumaya çalışır. Ancak suda uzun vakit geçirme, kurulanma gibi durumların ardından uygulamanın yenilenmesi önerilir. Enjoy güneş kremi, makyaj ve cilt bakım ürünlerinden önce cilde uygulanır. Ayrıca güneşe çıkmadan yaklaşık yirmi dakika önce uygulanması önerilir.

Enjoy Ürünleri ve Fiyatları

Enjoy Sun Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi SPF50+ 50 ml; güneşin neden olduğu foto yaşlanma, erken kırışıklık ve diğer cilt hasarlarına karşı cildi korumaya yardım eder. İçeriğindeki vitaminler ile cildi güneşe karşı korurken aynı zamanda beslemeye ve nemlendirmeye çalışır. Cildin canlı, nemli ve gergin görünümünü korumayı hedefler.

Enjoy After Sun Losyon 150 ml; güneş sonrasında cildinize bakım yapmaya, kaybettiği nemi kazandırmaya ve cildi güçlendirerek elastikiyetini artırmaya yardımcı olur. Enjoy losyon, ılık su ile alınan duşun ardından cilde eşit miktarda uygulama yapılır. Uygulama sırasında göz ile temas ettirilmemelidir.

Enjoy markasında sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de güneş ürünleri bulunmaktadır.

Enjoy Sun Kids Çocuk Güneş Kremi SPF 50+ 100 ml; çocukların narin cildine güneş koruması ve bakım etkisi sağlamaya yardım eder. Kuru ve temiz cilde, eşit miktarda, her dört saatte bir uygulanması önerilir. Enjoy çocuk güneş kremi UVA ve UVB ışınlarına karşı oldukça yüksek koruma sağlar.

Enjoy güneş ürünlerini Turuncukasa.com’ da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim