Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Equal

Hunca Kozmetik bünyesinde bulunan Equal, kadın ve erkek parfümleri, deodorantları ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Siz de kokunuzla iz bırakmak istiyorsanız, Equal ürünlerini deneyebilirsiniz.

19 ürün var.

Equal Ürünleri

Equal, 1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik tarafından üretilmektedir. Equal, yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışması ile günden güne çalışmaları artmıştır. Güzel kokmak insanı ruhsal yönden rahatlatır ve güven verir.

Equal, 1998'de kadın ve erkek parfüm ve deodorant seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Sonraki yıllarda roll-on ve deo stick çeşitleri çıkmıştır. 2006'da logosunu ying-yang felsefesinden esinlenerek yenilemiştir.

Equal parfüm, Intense, Sense, Classic çeşitleri bay ve bayan olarak farklı çeşitlere sahiptir.

Equal Classic For Men EDT, Bergamot, Lavanta, Yasemin, Tarçın, Sedir Ağacı, Misk, Kehribar, Vanilya içeren kokuların bileşimiyle saf aşkın, cazibenin ve güvenin kokusu olarak tasarlanmıştır. Lavanta ve bergamot kokuları modern erkeğin rahatlığını ve güvenini yansıtır.

Equal Classic For Women EDT, Turunçgiller, Meyvemsi, Çiçeksi, Ağaç, Kehribar, Belesan Yağı içeren kokuların bileşimiyle saf aşkın, cazibenin ve güvenin kokusu olarak tasarlanmıştır. İçerisindeki çiçekler, modern kadının hayatını renklendirir. Gün boyu rahatlık isteyenlere rahatlık sunan; hayatı doyasıya yaşamak isteyenlere rahatlık ve güven sunan parfümdür.

Equal Ürünleri ve Fiyatları

Equal Sense Deo Roll-on For Women, kadınlar için tasarlanmış, istenmeyen ter kokularını önlemeye yardımcı olabilecek bir roll-ondur. Terlemeyi düzenlemeye ve istenmeyen ter kokularının önüne geçmeye çalışır. İstediğiniz her an kullanabilirsiniz. Duştan sonra temiz ve kuru cilde uygulanır. Çantanızda taşıyarak istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

Terlemek, normal bir durumdur ve ter ilk başta kokusuzdur. Ancak zamanla birtakım oluşumların etkisiyle de ter kötü kokmaya başlayabilir. Ter kokusu sosyal yaşamı olumsuz yönde etkileyen bir faktördür. Kimse ter kokan birisiyle uzun süre vakit geçirmek istemez.

Ter kokusunun önüne geçebilmek için birkaç basit önlem alabilirsiniz. Sık sık banyo yapmak, vücudunuzun temizliği açısından önemlidir. Aşırı yağlı, acılı ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Pamuklu giysiler, teri emer ve koku yapmaz. Ayrıca ter önleyici ve koruyucu deodorantlar kullanarak da kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Equal Sense Deo Roll-on For Men, erkeklerde ter kokusunu önlemeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir üründür. Erkeklerin de en az kadınlar kadar kişisel bakımlarına dikkat etmeleri gerekir. Erkeklerin banyo yapmak ve tıraş olmaktan sonra önem verdikleri bakımlardan biri de güzel kokmaktır. Equal parfüm ve deodorantları erkeklerin bakımlarını tamamlamalarına yardımcıdır.

Equal ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.