Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Equal İntense For Men Deodorant Sprey 150 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

6273

Markası : Equal

1 Item Items

Lavanta ve bergamot kokularının,meyvelerle birleşimini erkek tenine taşıyan Equal İntense For Men Deodorant 150 ml, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

19.90 TL

9.35 TL

53% indirim

- +

Kazanacağınız puan 93 tupara Toplam tutarı: 0.09 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Equal İntense For Men Deodorant Sprey 150 ml :

Equal İntense For Men Deodorant Sprey 150 ml :

Equal deodorant ve parfüm ve roll on çeşitleri farklı zevklere hitap eden kokuları ile hem kadın hem de erkeklere özel kokular üretmiştir.

Özellikle bergamot, meyve ve lavanta notalarına sahip olan ürünleri ile erkekler tarafından beğenilerek tercih edilen kişisel bakım ürünlerinden olmayı başarmış bir markadır.

1998 yılında ortaya çıkan Equal markası, günlük hayatta rahatlık sağlamaya yardım eder.Ter kokusunu engelleyerek daha rahat bir sosyal yaşam geçirmenize yardım eder.

Günlük kişisel bakım da hijyen ve koku çok önemlidir. Eski zamanlar da erkekler tarafından parfüm, deodorant gibi kişisel bakım ürünleri sıklıkla kullanılmazken, günümüzün çağdaş ve modern erkeği için güzel kokmak çok önemlidir.

Temiz ve güzel kokmak sosyal hayatımızı etkiler. Özellikle sıcak yaz aylarında ter kokmak, ağır parfüm kokularıyla ortamda bulunan herkesin içini baymak pek hoş olmaz.

Erkekler için geliştirilmiş olan Equalİntense For Men Deodorant Sprey 150 ml, harika, çekici, erkeksi bir kokuyasahiptir.

Equal İntense For Men Deodorant Sprey 150 ml :

Erkeklerin, spor yapan ve hayatın koşturmacasında kaybolanların kullanabileceği, yanlarından ayıramayacakları bir deodorant.

Hem ter kokmanıza engel olmaya yardım eder, hem de ağır olmayan, erkeksi, hafif kokuları ile etrafa güzel kokmanızı sağlar.

Tüm gün hareket halindeyken bile kendinize güvenmenizi sağlar ve sosyal ortamlarda daha rahat hareket edebilirsiniz. 1957 senesinde kurulan Hunca kozmetik tarafından üretilen, çağdaş erkeğin klasik kokusudur.

Hunca Kozmetik, yenilikçi ruhu ile her geçen gün değişik kişisel bakım ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Kişisel bakım konusunda insanları bilinçlendirmeyi kendine vazife edinmiş bir marka olarak bu sektörde pek çok farklı ürünler geliştirmektedir.

Equal İntense For Men Deodorant Sprey 150 ml. Turuncu Kasa’da satılan, fiyatı uygun olan bir üründür.Ucuzluğun yeni rengi Turuncu Kasa.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler