Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Erkek Bakımı

Erkek Cilt Bakımı

Erkek cildi kadın cildinden farklı yapıdadır. Kalınlığı, yağ düzeyi, kolajen yoğunluğu daha fazladır.

Bu nedenle kadın cildine göre daha dayanıklı yapıdadır. Ancak erkeklerin ciltlerine kadınlar kadar önem vermediği ve ciltlerinin daha güçlü olduğu düşüncesiyle güneşe ya da dış hasarlara karşı yeteri kadar korumadıkları, sürekli tıraş oldukları düşünülürse bu güçlülük cildiniz için bir avantaj olmaktan çıkacaktır.

Erkekler özellikle tıraş sırasında yıpranan ciltlerini pek önemsemezler, oysa tıraş cilt için oldukça yıpratıcı bir uygulamadır ve ciltte uygun ürünler kullanılarak tıraş yapılması, tıraş sonrası erkek cilt bakımı için tasarlanmış uygun nemlendirici, rahatlatıcı ürünlerle desteklenmesi gerekmektedir.

Erkek cilt bakımı için pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Erkeklerin kişisel bakımları için tıraş bıçakları, tıraş kolonyaları, tıraş jelleri ve köpükleri, bakım balsamı çeşitleri, after shave çeşitleri gibi pek çok ürün tasarlanmıştır.

Erkek cilt bakımı denilince akla ilk olarak bu ürünler gelse de erkekler de güneş koruyucu, güneşten sonra kullanmak için after sun ürünler, nemlendiriciler, cilt temizleme ürünleri de kullanılmalıdır.

Erkekler makyaj yapmadıkları düşüncesiyle cilt temizliğini önemsemeyebilirler oysa cilt temizliği cildin yüzeyinde bulunan yağ fazlasını, kirleri, çevresel bazı etkileri ciltten uzaklaştırabilmenize yardımcı olur ve cildinizin düzgün görünümünü korumaya yardımcı olur. Erkek cilt bakımı düşünülerek tasarlanmış olan ürünler cildinizde daha iyi sonuç verecektir.

Erkek cilt bakımı için erkek cildine özel tasarlanmış ürünleri kullanarak cildin yapısına uygun bakım sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Turuncu Kasa sayfalarında erkeklerin cilt bakımı için tasarlanmış olan pek çok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlayabilir ve bu şekilde sağlıklı ve düzgün görünümünü daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Kadın ve erkek aynı yaş da olsalar da kadınlar ciltlerine bakmadıklarında ciltleri erkeklere göre daha çabuk ve daha fazla yaşlılık belirtileri ve cilt sorunları göstermektedir. Ancak kendine bakan bir kadın kendine bakmayan aynı yaştaki bir erkeğe göre daha genç gözükebilir. Bu nedenle erkek cilt bakımı da önemli bir konudur.

Erkek Cilt Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Günümüzün metropilitan erkeği eskiye göre bakımına daha fazla önem vermeye başladı, tüm insanlar zamanı biraz olsun durdurabilmenin peşinde ancak uygun bakımlarla doğru etkileri sağlayabilirsiniz.

Erkek cilt bakımı için gerekli olan temizleyici, bakım kremleri, göz altı bakım ürünleri, leke ürünleri, cilt temizleyici ürünlere Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim