Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Evolvia

Evolvia bebek mamalarını, bebeğinizin içinde bulunduğu aya uygun olarak seçerek bebeğinize verebilirsiniz. Evolvia bebek mamaları, omega 3 yağ sitleri, prebiyotik lifler, demir, vitamin, nükleotid, taurin ile formüle edilmiştir.

12 ürün var.

Evolvia Mamaları

Montero Gıda San. Tic. A. Ş. 2014 yılında Toksöz Grup bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Montero Gıda, anne ve bebek beslenmesi için ürünler tasarlamaktadır.

Evolvia Mama, bebeklerinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, çocuğun içerisinde bulunduğu aya uygun olarak seçeceğiniz mamalardan oluşmaktadır.

Evolvia Bebek Maması çeşitleri, pek çok vitamin ve mineraller içermektedir.

Bebeklerinize ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü vermelisiniz, bu bebeğinizin gelişi açısından çok önemlidir. 6. Aydan sonra ek gıdaya geçtiğinizde normal beslenme ile birlikte çocuğa 2 yaşına kadar anne sütü verilmeye devam edilmelidir.

Bebeğinizi bazı sorunlar, rahatsızlıklar sebebiyle anne sütüyle besleyemiyorsanız hekim kontrolünde mama desteği almak zorunda kalabilirsiniz, ya da 6. Aydan sonra ek gıda, anne sütü ile birlikte mama ilavesi de bebek beslenmesinde kullanılabilir.

Bebeğinizin ayına göre seçebileceğiniz Evolvia mamaları ürünün üzerinde yazılan tarife uygun olarak, kullanılacak aksesuarların temizliğine dikkat edilerek hazırlanmalıdır.

Evolvia NutriPro 1 Bebek Maması Bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesi sağlıklı gelişimi ve büyümesi için önemlidir. Çünkü anne sütü, vitamin ve mineral bakımından zengin içeriklidir. Anne sütü, bebeğin zihinsel, fiziksel, kemik,diş, beyin ve görsel yetilerinin gelişiminde de yardımcıdır. Evolvia NutriPRO 1 anne sütü yokluğunda ya da eksikliğinde hekim önerisiyle kullanılmalıdır.

Ayrıca nükleotid, taurin, vitamin ve demir içeren mama da gluten bulunmaz.

Evolvia NutriPro 2 Bebek Mamasıbebeğinizin 6. Ayından 1 yaşına kadar kullanabileceğiniz bebek mamasıdır. Biberonla verildiği için Evolvia Biberon Maması olarak da bilinmektedir. Evolvia Mama prebiyotik lif ve probiyotik, omega 3 yağ asidi, Nükleotid ve Taurin ilaveli olan mama Vitamin ve Demir de içerir.

Evolvia NutriPro 3 Bebek Maması da bebeğinizin yaşını doldurduktan sonra 3 yaşına kadar olan dönemde verebileceğiniz bir biberon mamasıdır.

Evolvia bebek mamalarını anneler de birbirlerine tavsiye etmektedirler.

Evolvia Ürünleri ve Fiyatları

Bebeğiniz için en iyi ve gerekli tek besin anne sütüdür. Ancak bazen annenin sütü olmaz ya da yetersiz gelir, bebek veya anne ayrı kalmak zorunda olabilirler ya da bunun gibi sorunlar nedeniyle bebeğinize mama vermek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğinize en iyisini vermek ve gelişimini olumu yönde destekleyebilmek için ona verebileceğiniz mamayı daha özenli bir şekilde seçmelisiniz.

Bebeğinize vereceğiniz her mamayı üzerinde yazan tarife uyarak, gerekli temizlik koşulları sağlanarak hazırlamalısınız. Hazırlayacağınız mamayı, mama kutusundan çıkan, kendi ölçeği ile hazırlamalısınız.

Mama hazırlarken kullanacağınız suyu önceden kaynatarak daha sonra soğuması beklendikten sonra hazırlamalısınız.

Turuncu Kasa sitesinden Evolvia Mama çeşitlerine ulaşabilirsiniz.