Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Excilor

Excilor markasında bulunan ve tırnak mantarı sorunu için tasarlanmış, kalem formundaki ürün ile daha sağlıklı ve düzgün görünümlü tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Excilor Ürünleri

Genesis firmasının bünyesinde bulunan Excilor, tırnak mantarı sorunu için tasarlanmıştır.

Özellikle ayak tırnaklarında sıklıkla karşılaştığınız bu sorun hem görünüm hem de sağlık açısından oldukça rahatsızlık vericidir.

Tırnak mantarlarının neden olduğu bir çeşit enfeksiyondur.

Mantar, tırnağın içine yerleşerek önce kenarlara sonra tüm tırnak bölgesine yayılır. Excilor markası bu sorununuz için ürün tasarlamıştır.Excilor kullananlar da ürünü tavsiye etmektedirler.

Tırnak tabakası kalınlaşır, pul pul ayrılır, tırnağın kopmasına, parçalanmasına ya da tırnağın tamamen düşmesine neden olabilir. Hatta bazen kalıcı bir tırnak kaybı yaşayabilirsiniz. Tırnağın tabakalarına yerleşen bu bakteriler ortamı kendilerine uygun bir şekle dönüştürmek için çalışırlar ve yayılırlar.

Mantar enfeksiyonu vücudun pek çok bölgesinde görülebilir. Ancak en sık karşılaşılan ayak mantarı ve tırnak mantarıdır. Tırnak mantarı sinsi bir şekilde ilerleyerek tırnağın yapısının bozulmasıyla kendini gösterir.

Tırnağınızın yapısında ya da renginde bir değişiklik fark ederseniz, lekeler oluşmuşsa, tırnak daha kolay bir şekilde kırılıyor veya daha fazla kalınlaşıyor olabilir. İnsanlar ilk başlarda acı ve ağrı yaşamadıkları için bu sorunu önemsemeyebilirler oysa hastalık ilerlediğinde tedavisi daha da zorlaşabilir.

Pek çok zararlı oluşumlar gibi tırnak mantarı da nemli ve sıcak ortamı sever, bu nedenle bu şartlarda daha kolay mantar oluşur ve bulaşır. Bu ortamlar duş, havuz, sauna, hamam, cami halısı gibi pek çok kişinin girebildiği yerler olarak sayılabilir.

Excilor Ürünleri ve Fiyatları

Tırnak mantarı hem kadın hem de erkekler de görülebilen bir enfeksiyon türüdür. Ayakkabıların içinde kapalı kalan ve terle ıslak ortamda bulunan tırnağın iyileşmesi de zordur.

Mantardan korunabilmek için özellikle kalabalık ortamlarda sadece kendi kişisel eşyalarınızı kullanmaya, özellikle de sadece kendi terlik veya ayakkabılarınızı giymeye dikkat ediniz. Ayakların her gün yıkanması ve çok iyi bir şekilde kurulandıktan sonra pamuklu çorap giyilmesi gerekmektedir. Toplu şekilde insanların bulunduğu ortamlarda çıplak ayakla gezinilmemesi önerilir.

Giyeceğiniz ayakkabıların da sağlıklı ve rahat olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle ayağı sıkan, dar ayakkabılar pek çok ayak ve tırnak sorununa neden olabilirler.

Excilor Tırnak Bakımı, tırnağın üzerine sürülerek uygulanır. Tırnağın içine kadar etki gösterebilir. Kalem formu ile kullanılması da oldukça kolay olan ürün yaklaşık 400 uygulamaya yetebilecek kadar ürün içermektedir.

Tırnak üzerine sabah ve akşamları uygulayınız. Kullandıktan sonra birkaç dakika kurumasını bekledikten sonra çoraplarınızı giyebilirsiniz.Ürünü kullanmaya en az üç ay kadar devam etmeniz gerekmektedir.

Kullandıktan sonra üzerine tırnak için cila ya da oje sürebilirsiniz.

Mantarların beslenme ortamını etkileyerek çoğalmayı engellemeye yardım eder. Düzenli olarak kullanarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tırnak mantarı için önemli markalardan biri olan Excilor ile hem düzgün hem de sağlıklı görünümlü tırnaklara kavuşabilirsiniz.

Excilor’un kullanımı son derece kolay etkileri de hızlıdır.

Excilor markasına Turuncu Sayfa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.