Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke ve Saç Toniği 500 ml

Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke ve Saç Toniği 500 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke ve Saç Toniği 500 ml

Markası : Eyüp Sabri Tuncer Ürünlerini Gör

56539

8691685023433

5/1
80 TL
455
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke ve Saç Toniği 500 ml

Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği özel formülü ve güçlü performansı sayesinde geleneksel saç kremlerinden çok daha etkili bir şekilde saçlarınızın elektriklenmesini engeller ve yumuşamasına yardımcı olur.
Tüm saç tiplerinde güvenle kullanabileceğiniz Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, işlem görmekten yıpranan ve karışmış saçları kolaylıkla açar ve düzeltir. Boyalı ve boyasız saçların gözle görülür bir şekilde kabarmasını ve elektriklenmesini önler. Bir yandan saçlarınızın bakımını sağlarken, diğer yandan saçlarınızı yumuşak ve sağlıklı tutmaya da yardımcı olur.
Canlı ve ferahlatıcı bir etkiye sahip olan Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, içeriğindeki D- Panthenol besleyici ve nemlendirici özelliği ile saç telinizde koruyucu bir tabaka oluşturur. Özel aktifler ve sirke sayesinde ağırlık yapmadan ışıldayan saçlara kavuşmanızı sağlar.
Temiz ve ıslak saça masaj yaparak uygulayacağınız Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, saçlarınızda kalıntı bırakmadan su ile kolayca arınarak durulanır. Saç derisinde oluşan kepeklenmeyi büyük ölçüde azalttığı yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.
Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, vitamin C bakımından zengin ve canlandırıcı özelliğe sahip ahududu özü ile saçlarınızın uzamasına yardımcı olurken saçlarınızda mis gibi bir koku ve tazelenmiş bir his bırakır.

Mükemmel saç bakımı için öncesinde Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Süper Şampuanı kullanabilirsiniz.

Ürünü sitemizden uygun fiyata satın alabilirsiniz

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke ve Saç Toniği 500 ml

80TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim