Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Farmavita

Orjinal Farmavita ürünlerini buradan sipariş verebilir ve indirim kampanyalarından siz de yararlanabilirsiniz.

FARMAVİTA Ürünleri

Sağlık bir hayat için başarılı kadrosuyla özveri ile çalışan bir firmadır. Besin takviyesi alanında dünyanın en başarılı üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. Farmavita firması 2007 yılında Türkiye’ye giriş yapmıştır. Pharma Nord markası ile yollarını birleştiren Farmavita markası bu firmanın Türkiye’deki satış ve pazarlamasından sorumlu tek yetkili olmuştur. Şirketlerin bir olmasıyla birlikte büyüme hızı artmıştır. 

İnsana değer veren Farmavita firması sağlık sektöründe yapmış olduğu yeniliklerle kalite ve tercih edilme oranını yükseltmeye devam etmektedir. Zengin içerikleri ile etkili olmaya yardımcı olan bir markadır.

Farmavita Ürünleri ve Fiyatları

Farmavita ürünleri arasında bulunan Passiflora Kapsül; yaşantımız bolunca maruz kaldığımız stres vücudumuzu olumsuz etkilemektedir. Öğrencilerde, çalışanlarda oluşan sendromu, yoğunluğu azaltmaya dinç ve verimli yapmaya çalışan besin takviyesidir. Stresi azaltarak daha sakin adımlar atılmasına yardımcı olur. Doğal bir ürün olan kapsül, endişe ve kaygılarımızı azaltmaya yardımcı olur.

Farmavita Passiflora Kapsülüne Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.