Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

FC2 Kadın Prezervatifi (1 Adet)

ZZ5036

Markası : Fiesta

0 Item Items

İstenmeyen gebeliği ve cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklardan korunmanıza  yardım eden, FC2 Kadın Prezervatifini, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve gizlilik ilkemize güvenerek, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

5 TL

Kazanacağınız puan 50 tupara Toplam tutarı: 0.05 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

FC2 Kadın Prezervatifi (1 Adet)

FC2 Kadın Prezervatifi (1 Adet)

Fiesta, ABD’de kurulan DKT International markasıdır. Avrupa,Latin Amerika ve Asya’da ofisleri bulunur. fiesta kondomları Uluslar arası KaliteStandarları’na (ISO 4074) uygun olarak üretilir. İstenmeyen gebeliği ve cinsel sorunların bulaşmasını engellemeye yardım eder.

Kadın prezervatifi, erkek prezervatifine benzer şekildeüretilen bir üründür. Ülkemizde "femidom" adıyla bilinir. Doğumkontrol yöntemlerinden birisi de kadın prezervatifidir. Kese veya kılıfşeklindeki prezervatif vajina içerisine yerleştirilerek kullanılır. Vajinaiçerisinde kalan kısmı kapalı, diğer ucu açıktır. Her iki uçta da kolay bükülenhalka bulunur. Kapalı kısımdaki prezervatifin sabit kalmasını, açık kısımdakihalka ise ilişki sırasında prezervatifin vajina içine kaçmasına engel olur.

FC2 Kadın Prezervatifi (1 Adet)

FC2 Kadın Prezervatifi (1 Adet), tek kullanımlık kadınprezervatifidir. Yumuşak, latek olmayan, kaliteli ve vücut ısısını iletmeyeyardımcı maddeden üretilmiştir.

Kullanım:

Kullanımı diyaframın yerleştirilmesine benzerdir. Paketi dikkatlibiçimde açın. Prezervatifin kapalı ucu bükülerek vajina içine sokulur, işaretparmağı ile itilir. İlişki bitiminde dikkatle çıkartılarak, atılmalıdır.Kondom, tek kullanımlıktır.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

FC2 Kadın Prezervatifi (1 Adet), uygun fiyatıyla ucuzluk vekalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
17 Eki. 2013
(5/5
Başlık :
cok üstün haz ve koruma için tercih edin
(FC2 Kadın Prezervatifi (1 Adet))

 Report abuse