Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Fe

Fe diş bakım ve temizliği ürün çeşitleri dişlerinizde doğal beyazlık sağlamaya, plak ve tartarları temizlemeye, diş minelerini güçlendirmeye yardım eder.

Fe Ürünleri

Ataş Kozmetik tarafından Türkiye'de ve dünyada dağıtımı yapılan markalardan biri de Fe markadır. Fe markasında diş temizleme ve beyazlatma ürünleri ve cinsel sağlık ürünleri de bulunmaktadır.

1987 Yılında kurulan Ataş firması her geçen gün gelişmekte ve insanların, firmaların taleplerini en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Fe markasından başka daha pek çok ürün çeşidi bulunan markaları da bünyesinde taşımaktadır.

Ağız ve diş bakımınız için tasarlanmış olan Fe markasındaki ürünlerden, Fe Diş Pastası Nane Sigara İçenler İçin, dişlerdeki plakları etkili bir şekilde temizlemeye ve dişlere beyazlık vermeye yardımcıdır. Dişlerinizde özellikle sigara içenlerde oluşan lekeler ve sararmalar da etki göstermeye yardımcıdır. Dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına ve doğal bir parlaklık kazanmasına yardım eder. Florür içeren ürün diş minelerini de korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Diş macunu yerine de kullanabileceğiniz diş pastası nefese de ferahlama sağlamaya yardım edecektir.

Fe Diş Pastası Natural Herbal, dişlerdeki plakları ve tartarları arındırmaya ve lekeleri çıkartmaya yardımcı bir diş bakım ürünüdür. Dişlerinizin temizlenmesine ve ağzınızda ferahlık etkisi sağlamaya yardımcı olan ürünü diş macunu yerine de kullanabilirsiniz. Diş minelerinin güçlenmesine de yardımcı olarak ağız içinde temizlik sağlamaya yardım eder.

Diş mineleri dişlerin sağlığı için oldukça önemlidir. Dişlerin etrafını sararak dişlere koruyuculuk sağlamaya yardım eder.

Fe Ürünleri ve Fiyatları

Diş minesi oldukça sert yapıda olduğu halde birçok şekilde zarar görebilir. Özellikle sert kabuklu yemişleri dişlerinizle kırmaya çalışmak, dişleri sıkmak ve gıcırdatmak, sıkça tüketilen asitli içecekler ya da yaşın ilerlemesiyle oluşan etkilerle diş mineleriniz zarar görerek etkisini ve dişlerde sağladığı koruyuculuğu kaybedebilir. Özellikle de dişlerinizi düzenli olarak temizlemediğinizde, bakımını yapmadığınızda mineleri kolayca zarar görecektir.

Diş mineleri zarar gördüğünde dişler daha hassaslaşır, soğuk, sıcak, dişlerde uyarılmaya neden olabilir. Hatta daha ileri seviyelerde dişlerde ağrı da görülebilmektedir. Bu da dişlerinizin uzun bir tedavi dönemi geçirmesine neden olabilir.

Fe Diş Tozu Nane Sigara İçenler İçin, dişlerinizde oluşan lekeleri, sigaranın sarartıcı etkilerini gidermeye ve daha beyaz ve parlak dişlere kavuşmanıza yardım eder. Dişlerin doğal beyazlığını yeniden ortaya çıkartmak için yardımcı olan ürün, toz formundadır. Dişlerde lekelere ve renk değişikliğine neden olan çay, kahve, şarap gibi ürünlerin izlerini temizlemeye de yardımcı olur.

Sahip olduğu hafif nane aroması ile de nefesinize ferahlama sağlamaya da yardım eder. Dişlerinizin üzerindeki plakları ve tartarları da arındırabilir.

Fe Diş Tozu Natural Herbal, dişlerinizi temizlemeye ve beyazlatmaya yardımcı olan diş tozu, florür içermektedir, diş minelerini de korumaya ve güçlendirmeye de yardım eder.

Fe ürün çeşitlerine siz de bu sayfadan kolayca ulaşarak Turuncu Kasa indirimleriyle sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim