Fe Diş Pastası Nane Sigara İçenler İçin

Kargolanma Süresi: 3 iş günü
#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

8431

Markası : Fe

Barkod : 8693203015012

189 Item Items

Fe Diş Pastası Nane Sigara İçenler İçin, leke oluşumlarını, tartarları temizlemeye yardım eder ve ferah bir nefes sağlar, bu sayfada indirimli olarak satılmaktadır.

Daha fazla detay

10.00 TL

6.6 TL

34% indirim

- +

Kazanacağınız puan 65 tupara Toplam tutarı: 0.07 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
49TL ve üzeri alışverişlerde PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz MNG ve PTT kargo ile 6,90 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Fe Diş Pastası Nane Sigara İçenler İçin :

Marka Adı : Fe

Ürün Adı : Fe Diş Pastası Nane Sigara İçenler İçin

Ürün Miktarı : 90 gr.

Ürün Özellikleri : Sigara kullanan kişiler için tasarlanmış olan diş bakım ürünüdür. Dişleri plak ve tartarlardan temizlemeye, doğal beyazlık sağlamaya, sigara nedeniyle dişlerde oluşan lekeleri gidermeye, ağız içine ferahlık vermeye yardım eder.

Sonuç : Dişleri temizlemeye ve doğal beyazlığına kavuşturmaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Bir miktar ürünü ıslattığınız diş fırçanıza sürünüz ve dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınızı çalkalayarak temizleyiniz.

İçerik : Denionized water, Calciumcarbonate, Sorbitol, Tricalciumphosphate, Sodiumsilicate, Titaniumdioxide, Polydimethylsiloxane, Xanthan Gum, Potasiumsorbate, Sodiumsaccharin, Sodium monofluorophosphate, PEG-8, Aroma, Sodiumlaurylsulphate.

 Fe Diş Pastası Nane Sigara İçenler İçin

Her insan daha mükemmel görünmek isteyebilir, özellikle de beyaz dişlerle güzel bir gülümseme pek çok insanın arzuladığı bir şeydir. Ancak dişlerimiz bazen pek çok nedenle eski beyazlığını yitirir, plak ve tartar oluşur, dişlerde sararma, lekeler meydana gelir. Bunun için dişler düzenli olarak ve doğru yöntem ile fırçalanmalı ve temizlenmelidir.

Bazı tüketilen gıdalar, içecekler ve özellikle de sigara kullanımı dişlerin doğal beyazlığını kolayca yitirmesine, dişlerde sarı lekeler oluşmasına neden olabilir. Böyle durumlarda sıradan diş macunları yeteri kadar beyazlama sağlamak için yeterli olmayabilir.

Fe Diş Pastası Nane Sigara İçenler İçin, özel olarak tasarlanmış, dişleri sigara lekelerinden, plaklardan, tartarlardan arındırmaya yardımcı diş macunu tarzında bir üründür. Dişlerinizi temizlerken diş minelerini güçlendirmeye de yardım eder. Nane florürlü içeriği ile dişlerde ve ağız içinde ferahlık sağlamaya da yardım eder. Diş pastası, diş macunu yerine kullanılabilir, ayrıca diş macunu ile dişlerin fırçalanmasına gerek kalmaz. Diş beyazlatma için hidrojen peroksit kullanılmamıştır.

Dişlerin fırçalanarak temizlenmesi, sizi plak ve tartarlara, çürüklere, nefesinizin kokmasına, diş eti rahatsızlıklarına karşı koruyabilmek için yardım edebilir.


Fe Diş Pastası Nane Sigara İçenler İçin, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.