Fe Diş Pastası Natural Herbal

Kargolanma Süresi: 3 iş günü

8432

Markası : Fe

Barkod : 8693203015005

222 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Fe Diş Pastası Natural Herbal, tartar ve plağı temizlemeye, sigara, çay, kahve gibi lekeleri çıkarmaya, nefesinize tazelik kazandırmaya yardım eder.

Daha fazla detay

8.90 TL

6.05 TL

32% indirim

- +

Kazanacağınız puan 60 tupara Toplam tutarı: 0.06 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Fe Diş Pastası Natural Herbal


Marka Adı: Fe

Ürün Adı: Fe Diş Pastası Natural Herbal

Ürün Miktarı: 90 gr

Ürün Özellikleri: Tartar ve plak oluşumunun önüne geçmeye ve dişlerde temizlik sağlamaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Dişlerdeki sigara, kahve ve çay lekelerinin görünümünde düzelme sağlamaya çalışır ve dişlere parlak bir görünüm sunmayı amaçlar. İçerdiği floroid ile diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur. Dişleri temizlerken zarar vermemeye özen gösterir. İçerdiği aroma ile ağızda hoş bir koku ve ferah bir nefes sağlamaya yardım eder. Diş pastası kullanıldığında, diş macunu kullanmaya gerek kalmaz.

Sonuç: Dişlerde leke görünümünü azaltmaya ve temizlik, parlaklık sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Diş fırçasının üzerine bir miktar Fe diş pastası alınır ve dişler fırçalandıktan sonra, ağız su ile çalkalanır. Fe diş pastası kullanıldığında, diş macunu kullanmaya gerek yoktur. Yutulması önerilmez. Altı yaşından küçük çocuklarda fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde sürülmelidir. Fe diş pastasını uzman tavsiyelerine uygun olarak kullanabilirsiniz. Diş pastası yutulmamalıdır.

İçerik: Denionized water, Caciumcarbonate, Sorbitol, Tricalciumphosphate, Sodiumsilicate, Titaniumdioxide, Polydimethylsiloxane, Xanthan Gum, Potasiumsorbate, Sodiumsaccharin, Sodium monofluorophosphate, PEG-8, Aroma.

 

Dişlerin beyaz, parlak ve temiz görünümü, hem sağlık açısından hem de estetik açıdan oldukça önemlidir. Sıklıkla içilen çay, kahve, sigara dişlerde renk değişimlerine sebep olabilir. Dişlerin düzenli olarak fırçalanmaması ve ağız bakımının yapılmaması da ağız ve diş sağlığı açısından zararlıdır.

Dişlerinin bembeyaz ve parlak görünmesini herkes ister. Beyaz dişler, kişinin güvenle ve özgürce gülümsemesinde etkili bir rol oynar.

 

Fe Diş Pastası Natural Herbal, dişlerin temizlenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dişlerde görülebilecek tartar ve plak oluşumunun önüne geçmeye çalışır.

Çay, sigara, kahve gibi alışkanlıkların dişlerde bıraktığı lekeleri çıkarmayı ve dişlere parlaklık sağlamayı amaçlar. Floroid içerir ve diş minelerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Dişleri temizlerken, zarar vermez. İçerdiği aroma ile nefeste hoş bir koku ve ferahlık sağlamaya çalışır.

 

Fe Diş Pastası Natural Herbal, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de hemen sipariş verebilir ve diş bakımınızda kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.