Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif
  • Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif

Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Fe

30331

Barkod : 8693203016569

₺30,00

Nar özü içeren ve vajinada daralma sağlamayı hedefleyen Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif

Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif

Marka Adı: Fe

Ürün Adı: Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif

Ürün Miktarı: 12 adet

Ürün Özellikleri: Doğal latex kauçuktan üretilen prezervatiflerin içeriğinde nar özü bulunur. Vajinada daralma oluşturmaya yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Erkeklerin kullanımına uygundur. Cinsel yolla bulaşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmeyi amaçlar. Spermleri öldürücü etkisi olmayan bir jel ile kayganlaştırılmıştır. Doğum kontrol yönteminde de kullanmak için idealdir. Güvenilirliği için elektronik testlerden geçirilmiştir. 52+ 2 mm genişliğindedir.

Sonuç: Doğum kontrolünde ve cinsel yolla bulaşması mümkün rahatsızlıkları en aza indirmeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Prezervatifin paketi dikkatlice açılır ve cinsel birleşmeden önce erkek tarafından kullanılır. Prezervatifler tek kullanımlıktır. Her ilişkide  yeni bir prezervatif kullanılır.

İçerik: Doğal latex kauçuktan üretilmiştir.

 

Günümüzde pek çok insan cinsel yaşamın sağlıklı sürdürülmesi konusunda bilinçlenmiştir. Cinselliğin devam ettirilmesi, insan yaşamında oldukça doğal bir süreçtir.

Temizlik, tek eşlilik ve korunmak cinsel yaşamda dikkat edilmesi gereken unsurlardır. Prezervatifler, aile planlamasında, çiftlerin korunmasında ve cinsel yolla bulaşabilecek rahatsızlıkların giderilmesinde önemli bir role sahiptir.

Fe markasında pek çok prezervatif çeşidi bulunmaktadır. Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif, nar özü içermektedir. Vajinada daralma oluşturmaya yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çiftlere ilk günkü heyecanı yaşatmayı amaçlar.

 

Doğal latex kauçuktan üretilmiştir. Rezervuar uçlu yapıya sahiptir. Sperm öldürücü olmayan jel ile kayganlaştırılmıştır.

Fe Feel Virgin Prezervatifin güvenliği elektronik olarak test edilmiştir. 52+2 mm genişliğe sahiptir.

Gün ışığından uzak tutarak ve ambalajı içinde, serin, kuru bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Her ilişkide yeni bir prezervatif kullanılması önerilir, bir ürün bir defadan fazla kullanılmaz.

 

PAKETLEME VE GİZLİLİK:

Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dahil olmak üzere 3. Şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

 

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.

Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

30331

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif

Nar özü içeren ve vajinada daralma sağlamayı hedefleyen Fe Feel Virgin 12'li Prezervatif, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16