ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Fe Ultra Aroma Renkli ve Kokulu 12'li Prezervatif

30333

Markası : Fe

0 Item Items

Fe Ultra Aroma Renkli ve Kokulu 12'li Prezervatif, etkili bir doğum kontrolü sağlamaya ve cinsel yollarla bulaşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmeye yardımcıdır.

Daha fazla detay

12.00 TL

10.8 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 108 tupara Toplam tutarı: 0.11 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Fe Ultra Aroma Renkli ve Kokulu 12'li Prezervatif

Fe Ultra Aroma Renkli ve Kokulu 12'li Prezervatif

Marka Adı: Fe

Ürün Adı: Fe Ultra Aroma Renkli ve Kokulu 12'li Prezervatif

Ürün Miktarı: 12 adet prezervatif

Ürün Özellikleri: Renkli, kokulu ve rezervuar uçlu olan prezervatif doğal latex kauçuktan üretilmiştir. Genişliği 52+ 2 mm dir. İçerdiği kayganlaştırıcı jel, spermist olmayan yapıdadır. Güvenilirliği elektronik testlerden geliştirilmiştir. Cinsel yollar ile bulaşma ihtimali olan rahatsızlılara karşı koruyuculuk sağlamayı amaçlar ve doğum kontrol yöntemi olarak kullanılabilir.

Sonuç: Cinsel yollardan bulaşabilecek rahatsızlıkları gidermede ve doğum kontrolünü sağlamada yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Cinsel ilişki sırasında, birleşmeden önce erkek tarafından kullanılır ve ilişkinin ardından peçeteye sarılarak çöpe atılır. Prezervatifler tek kullanımlıktır.

İçerik: Doğal lateks kauçuktan üretilmiştir.

 

Cinsel yaşam, hayatın bir doğal bir parçasıdır. Cinsel yaşamın sağlıklı bir biçimde sürdürülmesi için bilinçli ve bilgi sahibi olmak gerekir. İlişki sırasında istenmeyen gebeliklerden ve cinsel yollar ile buluşabilecek rahatsızlıklardan korunmak gerekir.

Cinsel ilişki sırasında korunma sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış olan prezervatiflerin kullanımı, insanlar bilinçlendikçe artmaya başlamıştır.

Prezervatif kullanırken kullanıldığı malzemeye, son kullanma tarihine dikkat edilmelidir.

 

Fe Ultra Aroma Renkli ve Kokulu 12'li Prezervatif, ilişkiyi eğlenceli hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Fe Ultra Aroma Renkli ve Kokulu Prezervatif, doğal latex kauçuktan üretilmiştir. Renkli, kokulu ve rezervuar uçlu özelliğe sahiptir.

52+ 2 mm genişliğe sahiptir. İçerdiği kayganlaştırıcı jel, spermist ( sperm içermeyen)olmayan özelliktedir.

 

PAKETLEME VE GİZLİLİK:

Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dahil olmak üzere 3. Şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.Fe Ultra Aroma Renkli ve Kokulu 12'li Prezervatif, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler