Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Femfresh

Genital bakım ürünleri en çok tercih edilen markalardan biri de Fermfresh markasıdır. Fermfresh ürünleri, genital bölgenin pH yapısıyla uyumludur. Dermotolojik ve jinekolojik olarak test edilen ürünler geliştirmektedir.

Femfresh Ürünleri

İngiltere'de RI 2011 verilerine göre Femfresh, en çok satan Genital Bölge Bakım Markası seçilmiştir. Femfresh ürünleri genital bölgenin pH değerine göre formüle edilmiştir. Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiştir. Yıkama jelleri, ıslak mendiller genital bölgenin pH değerine uygun olarak üretilmiş olup genital bölgenin temizliğini ve bakımını yapar. Kötü koku oluşumunu önlemek için deodorant ürünü bulunur.

Femfresh genital bölge yıkama jeli, genital bölgenin sağlıklı pH değerini koruyarak, genital bölge temizliğini yapar. Femfresh daily intimate wash, Papatya ve Aloe Vera içeriğe sahiptir. Papatya ve AloeVera gibi yatıştırıcı özler ve hoş kokusu gün boyu tazelik sağlamaya yardımcı olur. Tuvalet sonrası, cinsel ilişki öncesi, ergenlik, hamilelik ve menstrüasyon dönemlerinde genital bölgenin temizliği yapılmalıdır. Sabun içermez, günlük kullanıma uygundur.

Genital bölgenin pH değeri diğer bölgelerden farklıdır. Bu sebeple sabunlar, duş jelleri genital bölgede kuruluğa, tahrişe sebep olabilir. Kuruluk ve tahriş sonrasında oluşabilecek kuruluklar kötü koku oluşumuna ve cinsel anlamda isteksizliğe neden olabilir. Genital bölgenin bakımı ve temizliği özen ister.

Femfresh Genital Bölge Yıkama Jeli Rahatlatıcı Etki, yaban mersini içeren formüle sahiptir. Genital bölgedeki kötü koku oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur. Cilt yapısıyla uyumludur.

Femfresh Genital Bölge Deodorantı, genital bölgede ferahlık hissi sağlamaya yardımcı olmak için geliştirilmiş bir üründür. Nergis özleri içerir ve cilt yapısıyla uyumludur. Pudrasız bir formüle sahiptir.

Femfresh Ürünleri ve Fiyatları

Genital bölgenin yapısı çok hassastır ve bu yüzden bakımına dikkat edilmesi gerekir. Genital bölgenin temizliğinde dikkat edilecek birtakım noktalar bulunmaktadır. Tuvaletten sonra temizlik önden arkaya doğru yapılmalıdır. Genital bölgenin kuru tutulması önemlidir. Tuvaletten sonra suyla temizlenen genital bölge, kurulanmalıdır.

Pamuklu iç çamaşırları tercih etmek ve iç çamaşırlarını günlük olarak değiştirmek gerekir. Bu anlamda günlük ped de kullanabilirsiniz. İdrar ihtiyacının ertelenmemesi gerekir. Zararlı oluşumlar idrarlar dışarı atıldığı bilinmektedir.

Genital bölgenin temizliğine ve bakımına genellikle gerektiği kadar önem verilmez. Ancak kadınlarda gerekli temizlik ve bakım sağlanmadığı durumlar beraberinde birçok rahatsızlığı da getirebilir. Genital bölgenin temizliği için özel tasarlanmış ürünlerin kullanılması gerekir.

Femfresh markasına ait ürünlerle genital bölgenin temizliğini yapabilirsiniz.

Femfresh ürünleri hakkında detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.