Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Femin-x

Femin-x markasındaki intim likit gel, genital bölgede hassas bir temizlik sağlamaya, bölgenin florasını korumaya yardım eder, tahriş ve kurulukları yatıştırmaya da yardımcıdır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Femin-X Ürünleri

Kadınların özel bir bakıma, temizlik ve korunmaya ihtiyaç duyan genital bölgesi yapısı itibari ile her ürünün kullanımına uygun değildir. Bunu bilen Femin-X markası bayanlara özel temizleyici tasarlamıştır.

Bu bölgenin temizlenmesi yanlış ürünlerle yapıldığında bölgenin ph dengesi bozularak pek çok hasara neden olunabilir. Tahriş, kuruluk, kaşıntı ve hatta ağrı sorunları yaşayabilirsiniz.

Özellikle hormonal değişimler yaşadığınız dönemlerde bu bölge uygun ürünlerle temizlenerek bu şekilde korunması sağlanabilmektedir.

Femin – X markasında bulunan intim temizleyici jel genital bölgenin ph derecesiyle uyumludur, nazik bir temizleme sağlamaya yardımcı olur ve bölgenin florasını korur.

Ürün, sabun, alkali, klorheksidin içermemektedir. Ph değeri 4.2 olan temizleyici allantoin, bisabolol, kamomil, betaine içermektedir. Alerji gösterme riski en az seviyede tutularak tasarlanmıştır.

Terlemelere karşı da dayanıklı olarak geliştirilmiş olan temizleyici dermatolojik testlerden de geçirilmiştir.

Cildinizin ve vücudun bakımı, temizliği çok önemlidir. Ancak sıradan sabunlarla yapılan temizlikler artık çok eskilerde kaldı. Sıradan sabunlar cildinizin her bölgesinde kurutucu, cildin dengesini bozucu etki gösterebilirler.

Femin-X Ürünleri ve Fiyatları

Bu nedenle sadece cildinizin yapısına uygun ürünler kullanarak temizlik yapılması gerekmektedir.

Özellikle de vücudun dışarı açık, kolayca hasarlanmaya müsait olan Genital bölgesinde her ürünü kullanamazsınız. Sadece musluk suyu bile kurutucu etki gösterebilmektedir. Bu nedenle bu bölgenin temizliğinde sadece intim jel ürünleri kullanılmalıdır.

Femin-X Intim Likit Temizleyici, hijyenik duş jeli, banyo yapmanız sona erdikten sonra fındık büyüklüğünde ürünü avucunuza alarak dış genital bölgede köpürtülerek uygulanır ve ardından bol su ile durulanır. Düzenli olarak kullanarak bölgenin florasını koruyabilirsiniz.

Femin-X markasında bulunan Femin-X Intim Likit Temizleyici ürününe Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.