Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Fiesta

Fiesta, cinsel yaşam ürünleri bulunan bir markadır. Geliştirdiği ürünler ile müşteri memnuniyetini kazanmayı ve ihtiyaçlara çözüm sunmayı amaçlamaktadır.

10 ürün var.

Fiesta Ürünleri

Fiesta kaliteli bir marka olarak özellikle son birkaç yıldır cinsel yaşam ürünlerinde tercih edilmektedir. Fiesta memnuniyet odaklı bir markadır. Ürünleri ile müşterilerini memnun etmeye çalışırken sunduğu ürünlerde çok ekonomik fiyat talep eder.

Sürekli olarak farklı ihtiyaçlara çözüm sunan ürünler yaratan marka özellikle prezervatif serisi ile çok önemli satış rakamları yakalamıştır. Çok yaygın olarak talep gören ve çözüm yaratan Fiesta daima kalite yanlısıdır ve her zaman kaliteli ürünler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bilimsel çalışma odaklı olan marka bu yapısı ile her zaman bir adım öndedir.

Fiesta All Night Prezervatif, içerisinde geciktirici kayganlaştırıcı bulunan bir üründür. Kayganlaştırıcı özelliği ile ilişkinize renk katmaya çalışır. Rezervuar uçlu, şeffaf ve yumuşak forma sahiptir. Paket içerisindeki prezervatiflerin her biri tek kullanımlıktır. 53 mm +/- 2 mm genişliğindedir.

Fiesta Delight Prezervatif, tırtıklı bir yapıya sahiptir. Tatlı bir kokusu vardır. Takması ve çıkarması kolaydır. Testlerden geçirilerek hazırlanmış olan prezervatifler, kauçuk malzemesinden üretilmiştir.

Fiesta Lubricant Kayganlaştırıcı Jel Çilekli, vajina kuruluğu yaşayan kadınların kullanımı için geliştirilmiştir. Çilek kokusu ile ilişkinize renk katmaya yardımcı olur. Su bazlı bir yapıya sahiptir, kolayca uygulanır ve kolayca durulanır.

Fiesta Ürünleri ve Fiyatları

Ürün vajina bölgesine masaj yaparak uygulanır. Prezervatifle kullanıma uygundur. Erkeğin cinsel organına sürülerek de kullanılabilir. İsteğe göre prezervatifin içine veya dışına da sürebilirsiniz. Doğal bir kayganlık sağlamaya yardımcı olur.

Vajinal kuruluk stres, gerginlik gibi duygusal durumlar, yaşın ilerlemesi, kullanılan birtakım ilaçların etkisi, hormonal sebeplerden kaynaklanıyor olabilir. Vajinal kuruluk cinsel yaşamda sorunlara sebep olabilir. Çiftler arasında sorunların yaşanmasına neden olabilir. Kadının ilişki sırasında zorlanmasına canının yanmasına sebep olabilir. Bu da cinsel soğumaya kadar gidebilir.

Fiesta 2 in 1 Kayganlaştırıcı jel ve Masaj Jeli, vajinal kuruluk problemlerinde kullanım için tasarlanmış bir üründür. Aynı zamanda masaj yapılırken de kullanılabilir. Su bazlı, jel formundaki ürün ile vücudunuzun her yerine masaj yapabilirsiniz. Hoş bir kokuya sahiptir ve suyla yıkandığında kolayca temizlenir. Kayganlaştırıcı özelliği ile ilişki sırasında kolaylık sağlamaya çalışır.

Masaj, çiftler arasındaki heyecanı ve çekimi artırabilir. Fiesta Jel ile çiftler birbirine masaj yapabilir ve ilişkilerindeki heyecanı artırabilirler.

Cinsel yaşam, hayatın doğal bir parçasıdır. Bu konuda bilgi ve bilinç sahibi olunması, cinsel yaşamın kalitesini artırabilir. Cinsel yaşam ürünleri bulunan Fiesta markasını Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Gizlilik politikamız gereği, aldığınız ürün hakkında sadece siz bilgi sahibi olursunuz. Ürününüz gizlilik içinde paketlenir ve faturanızda veya kredi kartı ekstrenizde de aldığınız ürün ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmaz.