Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Fiesta Baggy Prezervatif 12 Adet

ZZ5038

Markası : Fiesta

0 Item Items

Daha afazla uyarılma sağlamaya yardım eden, Fiesta Baggy Prezervatifi, bu sayfada avantajlı fiyata bulabilir ve gizlilik içinde sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12 TL

Kazanacağınız puan 120 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Fiesta Baggy Prezervatif 12 Adet

Fiesta Baggy Prezervatif 12 Adet

Baggy (torbalı) kondomlar, bollaşan hava-yastığı ucasahiptir. Daha fazla zevk verebilmek için esnek olarak torbalı biçimdetasarlanmıştır. Uca doğru bollaşan kısmı ile zevk noktalarını uyarmaya yardımcıolur. Bu hava-yastığı ucu hem size hem de partnerinize fazla uyarılma sağlar.

Şeffaf, torbalı, rezervuar uçlu, kayganlaştırıcılı, doğallateks kauçuktan üretilen Fiesta Baggy 52 mm genişliğindedir. Prezervatifin sıktığıdüşüncesiyle kullanmak istemeyenler için tasarlanmış ucu bol prezervatiftir. Kutuiçerisinde 12 adet prezervatif bulunur.

Fiesta Baggy Prezervatif 12 Adet

Fiesta’nın birbirinden farklı prezervatifleri herkese hitapeder. Pleasure, Delight, Vibe, Passion, Ultra Thin, Baggy, Strawberry, AllNight, Classic ve Dotted gibi çeşitleri vardır. farklı renk ve kokulardaki çeşitlericinsel hayata renklilik ve heyecan katmak için üretilmiştir. Ayrıca Fiestaprezervatifleri cinsel yolla bulaşan ve istenmeyen gebeliğe karşıkorumaya yardım eder. Kullanımı kolay Prezervatifler tek kullanımlıktır. Türkve Uluslararası Kalite Standartlarına uygun üretilir, elektronik olarak testedilir.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Fiesta Baggy Prezervatif 12 Adet, uygun ve ucuz fiyatıylaTuruncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
10 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
turuncu kasaya teşekkürler
(Fiesta Baggy Prezervatif 12 Adet)

 Report abuse