Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Fiesta Pleasure Pack Karma Paket Prezervatif 12'li

ZZ5044

Markası : Fiesta

0 Item Items

Farklı şekil ve özelliklerden oluşan, Fiesta Pleasure Pack Karma Paket Prezervatifi, bu sayfada ucuz fiyata bulabilir ve gizlilik esasımıza güvenerek, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12 TL

Kazanacağınız puan 120 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Fiesta Pleasure Pack Karma Paket Prezervatif 12'li

Fiesta Pleasure Pack Karma Paket Prezervatif 12'li

Fiesta Pleasure PackKarma paket içerisinde Fiesta Baggy (torbalı), Fiesta Dotted(benekli), Fiesta Ultra Thin Çok İnce ve Fiesta Ultrasafe çeşitleri bulunur.Her seferinde farklı zevk, heyecan ve haz almak isteyenler için farklışekillerde ve özelliklerdeki prezervatiflerden oluşan karma pakettir. 12 tane prezervatif bulunur.

Fiesta Baggy (torbalı): Şeffaf, torbalı, rezervuar uçlu,kayganlaştırıcılı, doğal lateks kauçuktan üretilen, 52 mm genişliğindeprezervatif. Ucu bollaşan prezervatif, prezervatifin sıktığı düşüncesi ilekullanmayanlar için tasarlanmıştır.

Fiesta Dotted (benekli): Şeffaf, kabartmalı benekli,rezervuar uçlu, kayganlaştırıcılı, doğal lateks kauçuktan üretilen, 52 mmgenişliğinde prezervatif. Üzerinde 500ü aşkın benek bulunur. Bu beneklerçiftlere daha fazla haz ve zevk vermek isteyenler için tasarlanmıştır.

Fiesta Ultra Thin (Çok İnce): Şeffaf, düz duvarlı, rezervuaruçlu, kayganlaştırıcılı, doğal lateks kauçuktan üretilen, 52 mm genişliğindeprezervatif. Gerçek ten hissi isteyenler için tasarlanmış çok inceprezervatiftir.

Fiesta Ultra Safe: Şeffaf, düz duvarlı, rezervuar uçlu, ekstrakayganlaştırıcılı, doğal lateks kauçuktan üretilen, 52 mm genişliğindeprezervatif. Daha fazla güvenlik ve haz isteyenler için tasarlanmıştır. %25daha fazla kayganlaştırıcı içerir.

Fiesta Pleasure Pack Karma Paket Prezervatif 12'li

Fiesta prezervatiflerin Pleasure, Delight, Vibe, Passion,Ultra Thin, Baggy, Strawberry, All Night, Classic ve Dotted gibi çeşitlerivardır. Prezervatifler elektronik olarak test edilmiştir. Farklı renk vekokulardaki prezervatifler herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. ISO 4047, CE veUSFDA gibi uluslararası standartlara sahiptir.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Fiesta Pleasure Pack Karma Paket Prezervatif 12'li, uygun veucuz fiyatıyla Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
09 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
fiesta dan memnunum
(Fiesta Pleasure Pack Karma Paket Prezervatif 12'li)

 Report abuse
13 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
istediğim ürünü kapıda ödeyerek rahatca alıyorum. turuncu kasa güvenilir kasa. teşekkürler
(Fiesta Pleasure Pack Karma Paket Prezervatif 12'li)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler