Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Fiesta Ultra Safe Prezervatif 12 Adet

ZZ5046

Markası : Fiesta

0 Item Items

Daha fazla kayganlaştırıcı içeren, Fiesta Ultra Safe Prezervatifi, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve gizlilik esasımıza güvenerek, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12 TL

Kazanacağınız puan 120 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Fiesta Ultra Safe Prezervatif 12 Adet

Fiesta Ultra Safe Prezervatif 12 Adet

Fiesta, ABD’de kurulan DKT International markasıdır. Avrupa,Latin Amerika ve Asya’da ofisleri bulunur. Fiesta prezervatifleri Uluslar arasıKalite Standartları’na (ISO 4074) uygun olarak üretilir. İstenmeyen gebeliği ve cinsel rahatsızlıkları önlemeye yardım eder.

Farklı renk ve kokulardaki prezervatifler herkese hitapedebilecek şekilde tasarlanmıştır. Pleasure, Delight, Vibe, Passion, UltraThin, Baggy, Strawberry, All Night, Classic ve Dotted gibi çeşitleri ile cinselhayatınıza renk ve heyecan katmaya yardımcı olur. Cinsel yolla bulaşan sorunları ve istenmeyen gebeliğe karşı korumaya yardımcı olurlar. Aile planlamasıiçin uygun ve ekonomik doğum kontrol yöntemi sunar. Kullanımı kolayprezervatiflerin içerisinde kayganlaştırıcı bulunur. Bu özelliği ile ilişkiyehız ve zevk katmaya yardım eder. Paketler içerisinde 12 adet prezervatifbulunur. ISO 4047, CE ve USFDA gibi uluslararası standartlara sahiptir.

Fiesta Ultra Safe Prezervatif 12 Adet

Fiesta Ultra Safe Prezervatif 12 Adet, daha fazla güvenlikve haz isteyenler için geliştirilen prezervatifler %25 daha fazlakayganlaştırıcı içerir.

Şeffaf, düz duvarlı, rezervuar uçlu, ekstrakayganlaştırıcılı, doğal lateks kauçuktan üretilen, 52 mm genişliğindeprezervatif.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Fiesta Ultra Safe Prezervatif 12 Adet, uygun fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
12 Haz. 2014
(5/5
Başlık :
gönderi cidden gizli mi lafta mı?
(Fiesta Ultra Safe Prezervatif 12 Adet)

 Report abuse
16 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
fiestadan memnunuz
(Fiesta Ultra Safe Prezervatif 12 Adet)

 Report abuse