Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

First Class

First Class markasında bulunan, erkeklere özel parfüm ve deodorant çeşitleri ile gün boyu harika erkeksi kokunuzu koruyabilirsiniz.

First Class Ürünleri

First Class, 1976 yılında kurulmuş olan Aromel kozmetiğe ait olan bir markadır. Aromel firması da 2006 yılında Evyap şirketi çatısı altına girmiş ve hayatını burada sürdürmektedir. Aromel kozmetik firmasına ait olan First Class markası 1982 senesinden bu yana erkeklerin beğenerek kullandığı bir koku serisidir.

Kendine özgü, kalıcı kokusuyla erkeklere çekicilik katmaya ve ter kokularına karşı korumaya yardımcıdır.

Parfüm ve deodorant seçeneklerine sahip olan firma tecrübesi ve etkileriyle pek çok erkek tarafından beğenilmektedir.

Aromel kozmetik firması, kendi bünyesinde pek çok markanın ürünlerini tasarlamakta, geliştirmekte ve ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Markanın en önemli hedefi en kaliteli ürün sunabilmek olmuştur. Bu nedenle kullanılan hammaddelerden üretimin son aşamasına kadar her ürünle, her markayla özenle çalışmalar ve testler yapılmaktadır.

Tüm ürünler en iyi müşteri memnuniyeti elde edilmesi hedef alınarak yapılmaktadır.

First Class Parfüm; üst notalarında lavanta ve bergamut, orta notalarda adaçayı, limon, portakal çiçeği hissedilirken alt notalarda ise ardıç, sedir, sandal, amber musk kokuları yer almaktadır.

Karizmatik erkeğin kokusu olarak bilinen First Class Klasik deodorant ve parfüm seçenekleri bulunmaktadır.

Platin serisi First Class markasına 2008 yılında katılmıştır. Genç, güvenilir ve güçlü erkeklerin kokusu olarak bilinen First Class Platin fresh Fujer kokusu olarak üst notalarında lavanta ile formüle edilmiştir.

First Class Ürünleri ve Fiyatları

Erkeklerin kişisel bakımlarını günlük olarak yaptıkları ancak bunu harika ve erkeksi kokularla tamamlayamadıklarında bakımın yarım kaldığı düşünülmektedir.

Her sabah duş alarak güne başlasanız da gün içindeki hareketliliğiniz günü aynı şekilde sonlandırmanıza izin vermez.

Terleme insan doğası için çok normal bir durumdur. Hatta sağlıklı bir yaşam için terlemek gereklidir.

Ancak her insan farklı şekilde terler. Bazı kişiler normal şekilde terlese de bazı kişiler ise daha yoğun bir terleme yaşarlar. Bu kişiler için çok sıcak olması ya da fazla hareket etmeleri bile gerekmeden yoğun terleme yaşarlar. Özellikle koltuk altı, eller, ayaklar ve kasık bölgesinde ter bezleri daha yoğun olarak bulunduğundan bu bölgelerde daha yoğu ter çıkışı yaşanmaktadır.

Ter, kokusu olmayan bir maddedir. Kapalı bölgelerde kalan ıslaklık, kötü kokuların oluşmasına neden olur. Teriniz kötü kokmaya başlamadan deodorant ve benzeri ürünler kullanarak koku oluşmasını önleyebilir, gün boyu temiz ve ferah kokabilirsiniz.

Terledikten sonra kullanacağınız ürünler sadece kötü kokuyu bir süreliğine baskılayacaktır. Kıyafetleriniz de temiz değilse kokulardan kurtulamazsınız.

Her gün düzenli olarak duş aldıktan sonra temiz ve kuru koltuk altınıza First Class deodorant uygulayın, temiz giysilerinizi giydikten sonra da boyun bölgenize sıkacağınız First Class parfüm ile gün boyu güzel kokunuzu koruyabilirsiniz.

First Class, Turuncu Kasa sayfasından ulaşabileceğiniz bir markadır.