Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Fittydent Diş Protezleri Temizleyici 32 Tablet

ZZ8417

Markası : Fittydent

0 Item Items

Yiyecek artıklarının etkili şekilde temizlenmesine ve bakım sağlamaya yardımcı Fittydent Diş Protezleri Temizleyici 32 Tablet'i bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

32.9 TL

Kazanacağınız puan 328 tupara Toplam tutarı: 0.33 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
FittydentDiş Protezleri Temizleyici 32 Tablet
Doğal dişlerde olduǧu gibi, protezlerde de yiyecek artıkları kalır. Yiyecek artıkları protezin içine kaçtığı taktirde, ağrılı enfeksiyonlar meydana gelebilir, çünkü diş protezi takıldıǧında doǧal ağız florası kaybolduǧundan aǧzın tamamıyla kendiliğinden temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Bu yüzden böyle bir durumda yalnızca diş fırçasına deǧil, daha etkili bir temizleme tabletine güvenmeniz gerekmektedir.

Protefix Aktif Temizleyici, yüksek temizleme gücü ve koku giderici etkisiyle size bu konuda yardımcı olacaktır. Protefix Aktif Temizleyici bileşimi sayesinde yeterli miktarda oksijen içermektedir. Protezi malzemesine zarar vermeden kendiliǧinden, hızlı ve mükemmel bir şekilde temizler.

Protezinizi temizlemek için yarısı ılık su dolu bir bardaǧa bir adet Protefix Aktif Temizleyici tabletini atın. Ardından diş protezini bardaǧın içine koyun ve 15 dakika bekleyin.Tekrar takmadan önce temiz su ile durulayın. Böylece size gün boyunca güvenlik duygusu veren temiz ve ferah bir proteze sahip olacaksıniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler