Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Flipper

Flipper markasında yer alan hijyenik diş fırçası kabı çaşitlerinden beğendiğinizi alabilir ve diş fırçanızın hijyeni için yardımcı olabilirsiniz. Kolayca açılıri kapanır kapağı, hava alan delikleri ve vakumlu özelliği ile diş fırçanızın kurumasına, korunmasına yardım eder.

Flipper Ürünleri

Herhangi bir ürün alırken üzerindeki markanın felsefesini ve üretim becerisini bilmek çok önemlidir. Bu durum çok yüksek fiyatlı ürünler ve çok düşük fiyatlı ürünler için de geçerlidir. Her insan elde edebildiğinin en kalitelisini ister. Flipper çok önemli bir marka olarak insan sağlığı odaklı kaliteli çözümler sunan bir markadır. Bu nedenle de pek çok kişi tarafından tercih edilir. Her bir Flipper ürünü yıllar süren bilimsel çalışmaların ve üstün kaliteli bir üretim teknolojisinin çözümü olduğundan dolayı sizin için de ideal bir çözüm kaynağı olacaktır. Bu nedenle pek çok kişi gibi siz de Flipper markalı ürünlere güven duyabilirsiniz. Sağlıklı çözümler için Flipper önerilir.

Flipper diş fırçası saklama kapları Orca Innovation Sdn.Bhd firması tarafından tasarlanmaktadır.

Diş ve ağızın sağlığını koruyabilmek için ürünler tasarlayan firma Flipper hijyenik diş fırçası kaplarıile hem çocuklara eğlenceli bir diş fırçalama keyfi sunacak hem de diş fırçanızı oldukça hijyenik bir şekilde saklamanız yardımcı olabilecektir.

Flipper Diş fırçası kabı, tek bir hareketinizle açılır ve tekrar kapanır. Arkasında bulunan vakumlar ile banyo fayanslarına kolayca yapıştırılır.

Sevimli figürlerinden dolayı her ne kadar çocuklar tarafından çok sevilse de yetişkinler de diş fırçalarını güvenle saklayabilirler.

Ağız ve diş sağlığı için dişlerin temizlenmesi ve bunun düzenli ve düzgün olarak yapılması önemlidir.

Dişler, her yemek sonrası günde en az iki defa fırçalanmalıdır. Kullandığınız diş fırçası musluktan akan suyun altında iyice durulanarak temizlenmelidir. Yıkadığınız diş fırçasının uygun koşullarda saklanması çok önemlidir.

Fırça mutlaka kuru olmalıdır, süzülmesi için dik olarak kurumaya bırakılmalıdır. Ailenizdeki bireylerin fırçaları birbirine değmeyecek şekilde saklanması da önemlidir, yoksa bazı hastalıklar, mikroplar fırçalardan birbirine geçebilir.

Flipper Ürünleri ve Fiyatları

Ayrıca tuvaletler mikroplu yerlerdir, sifonu çektiğinizde mikroplar tuvaletten oldukça uzağa ve yükseğe kadar gidebilirler. Bu nedenle diş fırçalarının özellikle de çocukların fırçalarının doğru saklanması önemlidir. Fırça kaplarının bazı çeşitleri hava ile teması engellemeye neden olduğundan fırça ıslak kalır ve ıslaklık ise daha sağlıksız bir ortam oluşmasına neden olmaktadır.

Flipper, Hijyenik diş fırçası kapları hava alan delikleri ile fırçanızın kurumasına yardımcı olacaktır.

Kaplar, kapalı özelliği ile üzerine toz ve kirlerin yapışmasını önlemeye yardımcı olurken aynı zamanda fırçanın asılı tutularak suların süzülmesini de önleyebilmektedir. Fırçaların birbirine değmesini de önleyerek daha hijyenik bir kullanım sağlamaya yardım eder.

Çeşitli hayvan figürleri bulunan diş fırçası kaplarından beğendiğinizi seçerek tüm aileniz için satın alabilirsiniz.

Kapların ayda bir defa ılık ve sabunlu suyla yıkanarak temizliği sağlanabilir. Vakumların etkisin kaybetmeye başladığını düşünüyorsanız da vakumlar sıcak suda bekletilmeli ve bu şekilde etkisini yeniden ortaya çıkartmaları sağlanmalıdır.

Ürün içeriğinde Phthalate Pvc bulunmaz.

Sevimli panda, hipopotam, köpek, zürafa ve inek gibi sevimli hayvan figürleri bulunan ürünlerden siz de beğendiğinizi sipariş edebilir ve diş sağlığınız için bir adım atabilirsiniz.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kaplarına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.