Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Aslan

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

30402

Markası : Flipper

4 Item Items

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Aslan, diş fırçanızı hijyenik bir şekilde saklayabilmeniz için yardımcıdır, farklı figürlerde değişik seçenekleri de bulunur, indirimli fiyatı ile sayfamızda bulabilirsiniz.

Daha fazla detay

20.90 TL

17.76 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 177 tupara Toplam tutarı: 0.18 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Aslan

Marka Adı: Flipper

Ürün Miktarı: 1 adet

Ürün Özellikleri:

- Diş fırçalama ve ağız temizliği çocuklarda erken yaşlarda edindirilmesi gereken bir alışkanlıktır. Bu konuda anne babalar çocuklarına örnek olarak ve ağız-diş sağlığı konusunda onları bilgilendirerek destek olabilir.

- Dişleri fırçalamanın yanında ağız bakım ürünlerinin temizliğine önem vermek de diş sağlığı için oldukça önemlidir. Özellikle bebek ve çocukların ağız sağlığı için diş fırçaların temizliğine ve muhafaza edilmesine ekstra özen göstermek gerekir.

- Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Aslan, diş fırçanızın hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesine destek olmak için üretilmiştir.

- Kolay kullanılabilir sihirli mekanizması ile diş fırçasının güvenle saklanmasınına katkı sağlar.

- Diş fırçalama eylemini keyifli hale getirmek de bu alışkanlığın kazandırılmasında etkili yollardan biridir. Ailecek dişleri fırçalamak ve müzik açıp dans etmek, keyifli diş fırçaları veya saklama kapları bu süreci kolay geçirmenizi sağlayabilir.

- Tek bir fırça hareketi ile otomatik açılıp kapanan kapaklar, diş fırçalamayı keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır.

- Aynı zamanda sevimli ve renkli figürleri çocukların dikkatini çekerek, banyodaki en iyi arkadaşları olmayı amaçlar.

- Aslan figürlü diş fırçası kabını tercih ederek diş fırçalama sürecini daha eğlenceli hale getirebilir, çocuğunuza bu alışkanlığı daha kolay kazandırabilirsiniz.

- Fırçanın dış etkenlerden korunmasını sağlayan ürün, diğer fırçalar ile teması ortadan kaldırır. Bu sayede diş fırçası güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

- Fırça kabı, özel delikler ve güçlü vakumlarla tasarlanmıştır. Üzerinde bulunan delikler fırçanın hava almasını sağlar.

- Güçlü vakumlar ise ürünün aynaya veya fayansa kolayca yapışmasına destek olarak banyonuzda şık ve sevimli bir görünüm oluşturur.

- En sevimli diş fırçası koruyucunuz olarak banyolardaki yerini alan ürün, bebek, çocuk ve yetişkin diş fırçaları için uygundur.

Kullanım Şekli: Dişlerinizi fırçaladıktan sonra fırçanın üzerindeki fazla suyun kurumasını bekleyin ve fırçanızı saklama kabına koyun. Fırçayı itince kapanan ürün, çekince de açılır. Çocuklarında rahatlıkla açıp kapayacağı ürün diş fırçalamayı keyifli hale getirir.

Kullanım Sıklığı: Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürünü evde ya da seyahatte kullanarak diş fırçanızın hijyenini sağlayabilirsiniz.

Aslan Figürlü Hijyenik Diş Fırçası Kabı, Flipper markasının Animal Serisinden bir üründür. Ürünü satın almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler