Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Fil

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

30170

Markası : Flipper

4 Item Items

Diş fırçasını, temzi ve güvenli bir biçimde muhafa etmeniz için tasarlanmış olan, Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabını, bu sayfadan indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

20.90 TL

17.76 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 177 tupara Toplam tutarı: 0.18 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Fil

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Fil

Marka Adı: Flipper

Ürün Adı: Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Fil

Ürün Miktarı: 1 adet diş fırçası kabı

Ürün Özellikleri: Tek hareketle otomatik olarak açınıp kapanma özelliği mevcuttur. Vakumlu özelliği ile banyo aynasına ya da fayansına yapıştırarak kullanabilirsiniz. Diş fırçasını, zararlı dış etkenlere karşı korur. Çocuklar için diş fırçalamayı eğlenceli hale getirebilir. Güçlü vakumalrını sıcak suda bekleterek daha aktif hale getirebilirsiniz. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Sonuç: Diş fırçasının temiz ve güvenli bir biçimde muhafaza edilmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Banyo aynasında veya fayans gibi düz zeminlerde kullanımını gerçekleştirebilir veya seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayda bir kez ılık ve sabunlu su ile temizliği yapılmalıdır.

Ağız ve diş sağlığının insan hayatındaki önemi büyüktür. Özellikle çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak çok önemlidir.

Diş bakımının en önemli adımlarından biri, dişleri fırçalamaktır. Çocuklar diş fırçalama alışkanlığını erken yaşlarda edindiklerinde, ileri yaşlarda görülebilecek diş çürüklüğü, çene sorunları gibi problemler önlenebilir.

Bebeklerin ilk dişlerinin çıktığı andan itibaren fırçalama işlemi yapılmalıdır. Emziğin şekere, bala batırılması, çocuklarda diş çürümesinin en önemli nedenlerindendir.

Siz de dişlerinizi düzenli olarak fırçalayarak, çocuğunuza iyi bir örnek olabilirsiniz.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Fil, çocuklar için diş fırçalamayı eğlenceli hale getirir. Diş fırçasının hijyenik olarak saklanmasına yardımcıdır. Diş fırçalarının dış etkenlere karşı korunmasında etkilidir. Diş fırçalarının açıkta kalması, ağız sağlığı ve temizliği açısından tehlikeli olabilir.

Açma-kapama mekanizmasına sahiptir. Tek bir fırça hareketi ile açılır ve kapanır. Sahip olduğu vakumlar sayesinde banyo aynasına veya fayanslara yapıştırabilirsiniz. Evde, seyahatte ve yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Küçük parçalar içerdiği için, 3 yaşından küçük çocukların kullanımına uygun değildir.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabını ayda 1 kez ılık suda sabunlu su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Sahip olduğu vakumları güçlendirmek ve zemine daha sıkı tutunmasını sağlamak için, 60 derece sıcak suda bekletebilirsiniz.

Çocuklarınızın severek kullanabileceği, Flipper Fil Figürlü Hijyenik Diş Fırçası Kabını, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve uygun fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler