Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Hipo

ZZ8578

Markası : Flipper

0 Item Items

Fırçanın temiz şekilde saklanmasına yardımcı, kolayca fayansa yapışan Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Hipo, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

20.9 TL

Kazanacağınız puan 208 tupara Toplam tutarı: 0.21 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Hipo :

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Hipo

Marka Adı : Flipper

Ürün Adı : Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Hipo

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri : Kullanmadığınız zamanlarda diş fırçanızı temiz şekilde saklamanıza yardımcı bir diş fırçası saklamakabıdır. El değmeden kabın içine yerleştirebileceğiniz diş fırçanızı kendinize doğru sapından çektiğinizde kolayca alabilirsiniz. Hava geçiren delikleri sayesinde diş fırçanız kolayca kurur. Çocuk fırçalarına da, yetişkin fırçalarına da uygundur. Vakumları fayans ve aynalara yapışır.

Sonuç : Hem yetişkin hem de çocukların diş fırçalarını hijyenik olarak saklayabilecekleri, sevimli figürlere sahip, hava delikleri olan, vakumlu yapışkanı olan bir saklama kabıdır.

Kullanım Şekli : Arka tarafındaki vakumları sayesinde fayans ve aynaya yapışır. Diş fırçası içine doğru ittirildiğinde kapağı kapanır, fırçayı sapından çektiğinizde ise kendiliğinden açılır.

İçerik : Phthalate içermez.

Özellikle banyolarda bulunan tuvaletlerde sifon çekildiğinde zıplayan mikroplar diş fırçalarına kadar ulaşabilir, diş fırçası diğer diş fırçaları ile birbirine değebilir, kolayca kurumaz, eliniz değer, elinizi sabunlarken kir ve sabun, lavabonun içinden kirler sıçrayabilir ve bu da sağlık için zararlıdır.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Hipo, vakumlu yapısı ile fayans ve aynalara yapışarak fırçayı bu şekilde askıda tutar. Hava alan özelliği sayesinde kolayca kurur ve tek olarak daha hijyenik şekilde saklanmış olur. Kullanımı kolaydır fırçayı sadece sapından tutarak içine koyup, kapatabilirsiniz.

Vakumların iyi tutmadığını fark ettiğinizde sıcak su içinde bekleterek yeniden işlev kazanmasını sağlayabilirsiniz. Hijyenik diş fırçası kapları ılık sabunlu su kullanılarak ayda bir defa temizlenmelidir.

Diş fırçalamak ağız sağlığı için önemli bir konudur. Ancak diş fırçasının kullanımı düşünülürse hijyenik şekilde saklayabilmeniz de oldukça önemlidir.

Köpek, panda, zürefa, hipo, inek gibi farklı ve sevimli figürleri olan kaplardan hem kendiniz hem de çocuğunuz için satın alabilirsiniz.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Hipo, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.