Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı İnek

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

8577

Markası : Flipper

Barkod : 9201830030159

Son 2 Ürün

2 Item Items

Sevimli figürleriyle fırçanın temiz ve kuru saklanmasına yardımcı Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı İnek, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

20.90 TL

14.63 TL

30% indirim

- +

Kazanacağınız puan 146 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı İnek :

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı İnek :

Marka Adı : Flipper

Ürün Adı : Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı İnek :

Ürün Miktarı : 1 Adet

Ürün Özellikleri : İnek figürü şeklinde tasarlanmış olan diş fırçası saklama kabıhem çocuk hem de yetişkin diş fırçaları için uygundur. Sadece sapından tutarak diş fırçasını içeri doğru ittirdiğinize kapanır, çektiğinizde açılır. Hava alan delikleri diş fırçasının kurumasını sağlamaya yardım eder. Bu şekilde hijyenik şekilde saklanabilir. Evde ya da tatilde kullanabilirsiniz. Fayans ve ayna gibi yüzeylere kolayca yapışır ve bu şekilde fırça içinde saklanabilir.

Sonuç : Diş fırçalarını hijyenik bir şekilde saklayabileceğiniz kaptır.

Kullanım Şekli : Fayans ve ayna gibi düz yüzeylere arka yüzeydeki vakumları ile yapıştırılabilir. Fırça ittirilerek kapanır, çekildiğinde açılır.

İçerik : Phthalate içermez.

Dişlerin düzenli olarak fırçalanması önemlidir. Bu şekilde dişlerde plak oluşması ve plakların dişlerde çürümelere neden olması önlenebilir.

Diş fırçalama alışkanlığı en iyi küçük yaşlarda kazanılır. Bu nedenle yetişkinler de küçüklere örnek olmalı onları dişleri fırçalamaya teşvik etmelidir.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı İnek, sevimli figürü ile çocukların çok hoşuna gidebilecek, hem diş fırçasını hijyenik şekilde saklamaya hem de diş fırçalamaya teşvik etme konusunda yardım sağlayabilecektir. Vakumları sayesinde kolayca yapışır, delikleri diş fırçasının kolayca kurumasını sağlamaya yardım eder.

Diş fırçasına özellikle tuvalet ve lavabo gibi bölgelerden mikrop ve kirlerin sıçramasını önlemeye yardım eden hijyenik saklama kapları değişik ve sevimli figürlere sahiptir. Ayrıca köpek, hipo, fil, zürefa gibi hayvan figürlerinden istediğinizi seçerek kendiniz ya da çocuğunuz için kullanabilirsiniz.

Vakumları kolay yapışır, ancak bazen etkisini kaybedebilir. Bu gibi durumlarda sıcak su içinde bekletilerek tekrar etkisini kazanmasını sağlayabilirsiniz. Kaplar ılık ve sabunlu su içinde bekletilerek temizliği sağlanabilir.

Patentli açma ve kapama mekanizmasına sahip olan ürün, kullanışlı ve hijyeniktir.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı İnek, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
06 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
(Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı İnek)

 Report abuse