ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda

8579

Markası : Flipper

0 Item Items

Kullanmadığınız zamanlarda diş fırçasının saklanmasına yardımcı, vakumlu Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

10.9 TL

Kazanacağınız puan 109 tupara Toplam tutarı: 0.11 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda :

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda

Marka Adı : Flipper

Ürün Adı : Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda

Ürün Miktarı : 1 adet

Ürün Özellikleri : Sevimli şekliyle yetişkin ya da çocuk diş fırçalarını hijyenik şekilde saklamaya yardımcı diş fırçası kabıdır. Açma ve kapatma mekanizması bulunur. Fırçayı içine yerleştirdiğinizde kendiliğinden kapanır ve kendiliğinden açılır. Vakumları fayans ya da ayna gibi yüzeylerde kolayca tutunur. Alt ve yan taraflarında bulunan hava delikleri sayesinde fırça kolayca kurur. Bu şeklide diş fırçası en temiz şekilde saklanabilir.

Sonuç : Diş fırçalarınızı hijyenik olarak saklayabileceğiniz, sevimli figürleri olan, delikli bir saklama kabıdır.

Kullanım Şekli : Vakumları sayesinde fayans ve aynaya yapıştırılır, fırça içine doğru ittirildiğinde kapağı kapanır, fırçayı sapından çektiğinizde açılır.

İçerik : Phthalate içermez.

Diş ve ağız sağlığı oldukça önemlidir. Dişlerin düzenli olarak fırçalanması ile diş sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Diş fırçalama küçük yaşlarda edinilen bir alışkanlıktır. Dişler çıktıktan sonra herkes yaşına ve diş yapısına uygun bir fırça kullanarak günde en az iki defa dişleri fırçalamalıdır. Küçük çocuklar daha yumuşak ve kendilerine uygun fırçalar kullanmalıdır.

Mikroplar uzaklara ve yükseklere zıplayabilmektedir. Özellikle sifonu çektiğinizde tuvaletin içindeki mikroplar etrafa kolayca yayılabilir. Diş fırçaları da açıkta kaldığında bir tehlike oluşur. Özellikle de aynı kap içinde birbirine değen fırçalar da ağız sağlığı açısından oldukça zararlı olabilir.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda, diş fırçasını tek başına ve hijyenik şekilde saklamaya yardım eder. Özellikle kapalı ve ıslak alanlar da son derece sağlıksızdır. Bunu önleyebilmek için kabın hava alan delikleri bulunmaktadır ve bu şekilde kurur ve hava alır. Arka tarafındaki vakumlar kolayca fayans ve aynaya yapışır. Vakumlar etkisini yitirmeye başladığında sıcak su içinde bekleterek yeniden yapışkanlığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda, Ayda bir ılık ve sabunlu suda yıkanmalıdır. Kolayca el değmeden açılıp kapanması da daha hijyenik olmasını sağlamaktadır.

Sevimli panda deseni olan kabın ayrıca, köpek, inek, fil, zürafa gibi farklı çeşitleri de bulunmaktadır.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
06 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
uygun ve cazip fiyat
(Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Panda)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler