Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa

Markası : Flipper Ürünlerini Gör

8576 Barkod : 9201830030160

5/1
20.9 TL

Sevimli figürleri ile fırçanın temiz şekilde saklanmasına yardımcı Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa'yı bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

456 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 9,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 
 
 
 

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa :

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa :

Marka Adı : Flipper

Ürün Adı : Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa

Ürün Miktarı : 1 Adet fırça kabı

Ürün Özellikleri : Vakumlu özelliği ile fayans ve ayna gibi yüzeylere yapıştırarak kullanabileceğiniz diş fırçası saklama kabı, sevimli zürafa figürüyle süslenmiştir. Diş fırçasının kolayca kurumasına yardımcı hava alan bölmeleri bulunmaktadır. Kapaklı yapısı ile diş fırçası üzerine sıçrayabilecek kirlere karşı da korunmuş olur. Ayrıca diğer diş fırçalarına da değmeden daha temiz şekilde korunur. Yetişkin ya da çocuk fırçalarını içine koyabilirsiniz. Tek fırça konulur.

Sonuç : Diş fırçalarını temiz şeklide saklamaya yardımcı, sevimli zürafa desenli saklama kabıdır.

Kullanım Şekli : Ayna ve fayans yüzeyine vakumları ile yapıştırılır, içine ittirilerek yerleştirilir ve sapından çekildiğinde geri alabilirsiniz. Ayda bir defa sabunlu suyla yıkayıp durulayın ve kullanmaya devam edin.

İçerik : Phthalate içermez.

Diş fırçaları genellikle lavabo ve banyolarda bulunduğundan etraftan sıçrayan kir ve partiküllere açık hale gelir. Üstelik genellikle birbirine değen fırçalar da pek hijyenik olmaz, diş ve ağız sağlığı açısından sakıncalıdır.

Flipper diş fırçası saklama kapları, fayans gibi düz yüzeylere yapıştırılır ve diş fırçası, fırça bölümü kabın içinde kalacak şekilde konulur sap kısmından çekildiğinde kapağı kendiliğinden açılır ve ittirildiğinde kapak kendiliğinden kapanır. Hava giren delikleri sayesinde fırça kolayca kurur ve başka fırçalara değmeden tek olarak saklanabilir.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa’nın ayrıca köpek, fil, hipo, inek gibi farklı figürlere sahip seçenekleri de bulunmaktadır. Kapaklı kap, yetişkinlerin ve çocukların diş fırçalarını saklamaya uygundur.

Diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için çocuklarınıza örnek olmanız, onlarla birlikte diş fırçalamanız olumlu bir davranış olacaktır. Ayrıca bu sevimli, renkli figürler çocukların da çok hoşuna giderek diş fırçalama alışkanlıkları için teşvik edici olabilir. Aile bireylerinize farklı figürlerden alarak herkesin fırçalarını daha hijyenik şekilde saklayabilirsiniz. Fırça kısmı kapalı olduğundan elinizi yıkarken daha rahat hareket edebilir, sıçramalara karşı daha iyi korumuş olursunuz.

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa, Turuncu Kasa’da ucuz fiyatıyla satılmakta olan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa

Sevimli figürleri ile fırçanın temiz şekilde saklanmasına yardımcı Flipper Hijyenik Diş Fırçası Kabı Zürafa'yı bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

20.9TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim