Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Form & Enerji Ürünleri

Form ve Enerji

Sporla uğraşmak hem vücut sağlığı hem de daha iyi bir fiziksel görünüme kavuşabilmek için önemlidir ve yardımcıdır.

Spor her insan için farklı bir anlam taşır. Bazı insanlar fiziğini korumak, bazıları kaslarını geliştirmek, bazıları, zayıflamak, bazı kişiler ise boş zamanlarını değerlendirmek için spor yaparlar. Ayrıca sporun değişik dalları ile uğraşan kişiler bu işi meslek de edinebilirler.

İnsanlar sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için sağlıklı ve düzenli beslenmek, vücudun ihtiyaçlarını karşılamak zorundadırlar. Ancak spor yapan kişiler çok daha fazla efor sarf ettiklerinden daha farklı beslenmeye ve daha çok enerjiye gereksinim duyarlar.

L- Carnitine vücutta bulunan besinlerin ve yağların enerjiye dönüşmesine yardım eder. L-carnitine maddesi vücut tarafından üretilen bir maddedir karaciğer, beyin ve böbrekler tarafından üretilmektedir. Ancak yeteri kadar üretilemeyebilir ya da ihtiyaç halinde dışarıdan takviye edilebilir.

L-Carnitine Ürünleri ve Fiyatları

Yağ yakmaya yardımcı özelliğe sahiptir ve spor yaparken yağ yakmak ve daha fazla enerji ihtiyacını karşılayabilmek için L-Carnitine maddesinden yararlanılabilir.

Sporcu ürün çeşitlerinden olan L carnitine tablet ya da sıvı halde bulunur. Bu ürün tüketilirken kullanma talimatlarına uyulması önemlidir.

Esansiyel özellikte bir element olarak bilinen L-Carnitine doğal bir amino asittir. İlk defa iki Rus bilim adamı tarafından 1905 yılında bulunmuştur.

Turuncu Kasa’da sporcuların kullanımı için hazırlanmış, farklı markalara ait olan L-karnitin çeşitleri bulunmaktadır. Siz de ürünleri inceleyerek buradan satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim