Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Galactago

Galactago ürünlerini burada bulabilirsiniz.

Galactago Ürünleri

Yeni doğan bebeklerin ilk altı ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmesi önerilmektedir. Anne sütü bebekler için en sağlıklı besin kaynağıdır. Anne sütü ile beslenen bebeklerin bağışıklık sistemi diğer bebeklere göre daha kuvvetlidir. Anne sütünün bebek için hiçbir zararı yoktur.

Doğumdan hemen sonraki 3 gün boyunca annenin göğsünden sarı renkli farklı bir süt gelir bu süt kolostrom olarak adlandırılır. Bu sütün içerisinde bebeğiniz için faydalı birçok besleyici ve koruyucu madde bulunur. Bebeğinizi bu sütten ve 2 yıl boyunca anne sütünden mahrum bırakmamalısınız. Anne sütü bebegi birçok hastalıktan ve enfeksyondan korur.

Bebeklerin fiziksel, zihinsel ve ruhsal gelişimine de yardımcı olur. Annenin emzirme döneminde yediği herşeye dikkat etmesi gerekir çünkü bebek bütün protein ve mineralleri anneden alır. Fakat bu durumda anne sütünün bebeği doyurmaya yetecek kadar çok olması gerekir.

GALACTAGO DAMLA bunun için tasarlanmış bir damladır. Anne sütünü arttırıcı özelliğiyle sütü yetersiz annelerin emzirme dönemi boyunca salgıladıkları süt miktarını arttırır, ayrıca emzirme döneminde artan sıvı ihtiyacını giderir. Galactago damla içeriğindeki bitkiler anne sütünü arttırıcı özelliğinden dolayı güvenle kullanılmaktadır. Galactago damla anne sütünü arttırarak bebegin besin ihtiyacının tamamlanmasına yardımcı olur.

Galactago Ürünleri ve Fiyatları

GALACTAGO DAMLA bu bitkilerin dengeli bir karışımını içerir;

Rooibos (Kızılçay) Extract
Emziren annenin ihtiyaç duyduğu, demir, çinko, bakır, kalsiyum, potasyum, flor, magnezyum gibi çok önemli mineralleri ve elementleri bulundurur.
Fennel (Rezene) Extract
Özellikle bebek ve çocuklarda rahatlatıcı yatıştırıcı olarak kullanılır.Bebeklerin gaz sancılarını önlemeye yardımcı olur.
Verbana Herb (Mine çiçeği) Extract
Güçlü bir antioksidan özelliğe sahiptir.Nane ve portakal çiçeği gibi ferahlatıcı, stres gidericidici rahatlatıcı özelliğe sahiptir.
Chasteberry (Hayıt) Extract
Anne sütü arttırıcı özelliğiyle emziren annelerin sütünün artmasına yardımcı olur.
Barley Seed (Arpa) Extract
Anne sütünün verimini ve kalitesinin arttırmaya yardımcı olur.
Goat’s Rue (Keçi Sedef Otu) Extract
Anne sütünü arttıran bir galaktogog'turKeçi sedefi otundan; gastrointestinal sorunların giderilmesi, antioksidan etkisi gibi birçok olumlu özelliği bulunmaktadır.
Fenugreek (Çemenotu) Extract
Çemenotu iştah açmak, emzirme döneminde sütü arttırmak için kullanılmaktadır.
Betaglucan
Betaglucan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
Betaglucan annenin bağışıklık sistemi güçlendiği için bebeğe de anne sütü sayesinde geçen bebeğin de bağışıklık sistemi güçlenir.
Vitamin C
C vitamini emzirme döneminde olan annenin kemik, diş ve cilt gelişimi için çok önemlidir.
C vitamin insan vücudunda sentezlenmediği için dışardan almamız gereken bir vitamindir. Galactago damla vücudun günlük C vitaminin büyük bir kısmını karşılamaya yardımcı olur.

Galactago bitkisel damla'ya Turuncu Kasadan uygun fiyata kolaylıkla ulaşabilirsiniz.