Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Garmastan

Garmastan firması, insan vücudunda oluşabilecek tahrişlerle mücadele etmeye çalışan ürünler geliştirmiştir. Firma ürünlerini geliştirirken, insan vücudunun maruz kalabileceği cilt tahrişlerini göz önünde bulundurmaktadır. Pişik kremleri, göğüs ucu çatlak kremleri bulunan Garmastan ürünleri, kullanıcıların sorunlarına çözüm sunmaya çalışmaktadır.

Garmastan Ürünleri

İnsan vücudunun bazı bölgeleri maruz kaldığı durumlardan kaynaklı farklı rahatsızlıklara dönüşebilir. Özellikle kurumuş bölgelerin çok fazla karşılaşılan sorunların başında gelen çatlaklar, aşırı nemli bölgelerde ıslaklıktan dolayı oluşan pişik ve tahrişlerin oluşması gibi sorunlarla karşı karşıya kalınmaktadır.

Garmastan firması insan vücudunun maruz kaldığı tahrişlerin giderilmesi adına farklı ürünler ortaya koyarak insanların bu rahatsızlıklarından kurtulmalarını sağlamışlardır. Garmastan ürünlerinin içerisinde bulunan ve kurumuş ciltler için vazgeçilmez bir ürün olan çatlak kremleri, vücudun her bölgesine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Nemli ve ıslak kalan bölgelerde meydana gelen pişik ve tahrişler için ise bu bölgelerin rahatsızlığını giderici ürünler ortaya koymaktadır.

Garmastan Pomat, emzirme döneminde meme çatlaklarının giderilmesine yardımcı olur ve göğüs bakımında kullanılabilir. Göğüs ucu ve çevresini nemlendirmeye, yumuşaklık hissi vermeye yardımcı olur.

Uzmanlar, bebeklerin 4-6 sadece anne sütü ile beslenmeleri gerektiğini dile getirmektedir. Emzirme davranışının, anne ile bebek arasındaki duygusal bağı da güçlendirdiği bilinmektedir. Ancak bazen anneler, bebeklerini emzirirken birtakım sorunlarla karşılaşabilirler.

Garmastan Ürünleri ve Fiyatları

Emzirmeden kaynaklanan meme ucu çatlakları, annenin sıkıntı çekmesine sebep olabilir. Bu çatlaklar annelerin, bebeklerini emzirmelerini çok zorlu hale getirebilir. Ancak doğru emzirme teknikleri ve göğüs ucu için kullanılabilecek ürünler, bu süreçte annelere yardımcı olabilir.

Garmastan pomat, emzirme dönemini keyifli hale getirmeye çalışır. Emzirmeden birkaç saat önce ve emzirme sonrasında ince bir tabaka halinde uygulanması önerilir. Her emzirmeden önce göğüsler, taze hazırlanmış sodyum bikarbonatlı su ile silinmelidir. Su ile kolaylıkla yıkanır. Yağsız ve kokusuz özelliktedir.

Emzirme sırasında anne mümkünse dik ve oturur pozisyonda olmalıdır. Bebek doğduğunda en kısa sürede emzirilmeye çalışılmalıdır. Anne, sütünün azalmaması için stresten uzak durmalıdır.

Garmastan Pişik Kremi, her bez değişiminde temiz ve kurulanmış cilde uygulanır. Bebeklerin altı sürekli kapalı olduğundan bez bölgelerinde tahrişler, kızarıklıklar görülebilir. Bu tahrişler zamanla pişik oluşumuna neden olabilir. Pişik, bebeğin uykusuz kalmasına, huzursuz ve huysuz olmasına sebep olabilir.

Bebeklerin cildi, yetişkinlere göre çok hassas bir yapıdadır, daha savunmasızdır. Tahrişlere, hasarlara daha yatkındır. Gamastan Pişik kremi, bebeğin tahriş olmuş, bez bölgesinde kullanıma uygundur. Gayazulen içerir ve yağsız özelliktedir.

Garmastan ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirim fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.