Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Garnier Ambre Solaire Çocuk Resisto Güneş Koruyucu Renkli Sprey SPF50+ 200ml

30717

Markası : Garnier

0 Item Items

Garnier Ambre Solaire Çocuk Resisto Güneş Koruyucu Renkli Sprey SPF50+ 200ml, hassas çocuk cildini güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

52 TL

Kazanacağınız puan 520 tupara Toplam tutarı: 0.52 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Garnier Ambre Solaire Çocuk Resisto Güneş Koruyucu Renkli Sprey SPF50+ 200ml

Garnier Ambre Solaire Çocuk Resisto Güneş Koruyucu Renkli Sprey SPF50+

Marka Adı: Garnier

Ürün Adı: Garnier Ambre Solaire Çocuk Resisto Güneş Koruyucu Renkli Sprey SPF50+

Ürün Miktarı: 200ml

Cilt Tipi: Çocukların hassas ciltleri için

Ürün Özellikleri: Hassas çocuk cildine yüksek güneş koruması sunmaya yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Renkli formülü, güneşten korunmayı çocuklar için keyifli hale getirir. Ayrıca renkli formülü sayesinde uygulamayı görünür kılar. Pediatrik kontroller altında test edilen ürün, UVA ve UVB ışınlarına karşı SPf 50 derecenin üzerinde güneş koruması sağlar. Suya karşı dayanıklı geliştirilmiş bir formüle sahiptir. Güneşin uzun süreli zararlarına karşı koruma sağlamayı amaçlar.

Sonuç: Çocukların cildini güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Uygulamaya başlamadan önce çalkalanır ve doğrudan yüze püskürtülmez. Göz çevresi ile kıyafetlerle ve şapka, güneş gözlüğü gibi aksesuarlarla temasından kaçının. Temas halinde bol su ile durulayın.

Güneşe çıkmadan hemen önce uygulanması önerilir.

 

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak oldukça önemlidir. Özellikle de bebek ve çocukların hassas cildini güneşten korumaya özen göstermek gerekir. Çocuk cildi, yetişkin cildine göre çok daha hassastır ve dış tehditlere karşı savunmasızdır.

Çocukların cildini güneşin zararlı ışınlarından korumak için, güneşin en dik açıyla geldiği öğlen saatlerinde güneş altında bırakmamak gerekir. Ayrıca çocuklar için güneş gözlüğü, şapka ve açık renk kıyafetler de güneşten korunma da etkilidir.

Çocuklar için güneş koruyucular da güneşten korunmada oldukça önemlidir. Güneş kremi seçerken, çocuk cildi ile uyumlu yapıda olmasına, koruma faktörüne, içeriğine dikkat etmek gerekir.

 

Garnier Ambre Solaire Çocuk Resisto Güneş Koruyucu Renkli Sprey SPF50+ 200ml, renkli formu ile çocuklar için güneş korunmasını eğlenceli hale getirir. Bunun yanı sıra ne kadar uygulama yapıldığı da anlaşılabilir.

Çocukların cildi değerlidir ve ihmale gelmez.

 

Garnier Ambre Solaire Çocuk Resisto Güneş Koruyucu Renkli Sprey SPF50+, Turuncukasa.com’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 


Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler