ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50

7146

Markası : Garnier

0 Item Items

Bu sayfadan özelliklerini okuyarak, ucuz fiyata sipariş edebileceğiniz Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50, kolayca emilen özelliği ile rahatsızlık vermeden cildi nemlendirmeye yardım edebilecek, hipoalerjenik bir üründür.

Daha fazla detay

52 TL

Kazanacağınız puan 520 tupara Toplam tutarı: 0.52 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50:

Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50 :

Çocuklar, her şeyden kıymetli ve hayatta onlara zararverebilecek her şeyden korumaya çalıştığımız varlıklarımızı, güneşin zararlıetkilerini bile bile güneş altında bırakamayız.

Yaz geldiğinde deniz kenarları, havuz başları, parklar ya dapiknik alanları en çok çocukların koşturmasın sahne olur.

Yetişkinler gölgede otursa bile çocukları engelleyemeyiz veonların son derece hassas, ince ciltleri gölgede bile güneşin zararlı UVA veUVB ışınlarından etkilenerek hasara uğrayabilir.

Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50,çocukların cildi için özel olarak geliştirilmiş olan ve spf 50+ derecesinde çokyüksek koruma içeren bir güneş sütüdür.

Yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilerek yağlı veyapışkan bir his bırakmaz, cilde yumuşaklık ve nem kazandırmaya yardım eder.

Sürekli korumak, kollamak için çabaladığımız çocuklarımız için büyük önem ihtiva eden, güneşkoruması için Garnier, üstün kalitesi ve zengin içeriği sayesinde en büyükyardımcınız olacaktır.

Dermatolojik testlerden geçirilen ve hassas ciltler içinetkinliği kanıtlanmış olan ürün, hipoalerjeniktir.

Spf 50+ derecedeki korumasıyla güneşe karşı yüksekkoruyuculuk sağlamaya yardım eden ve formu sayesinde cilt tarafından kolaycaemilen bir güneş sütüdür. Mexoryl XL +SX patentli filtresi ile UVA ve UVB ışınlarınakarşı koruma sağlamaya yardım eder ve güneş yoğunluğu artsa bile etkisinikoruma özelliğine sahiptir.

 Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50 :

Kolayca emildiği için uygulaması da çocukları rahatsız etmezve cilde hızlı bir şekilde yayılabilir.

Suya dayanıklı yapısı sayesinde daha güçlü ve uzun sürelibir koruma sağlar.

Kullanım Şekli :

Güneşe çıkmadan önce tüm cildinize uygulayabilirsiniz.

Sudan çıkıldığında, güneş altında uzun süre kalındığındauygulamayı tekrarlayınız.

Çocukları, öğle saatlerinde, uzun süre güneş altındabırakmamaya özen gösteriniz.

Garnier Ambre Solaire Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Süt SPF50,Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler