Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Garnier Nem Dengesi Yeşil Çay Özlü Nemlendirici Krem 50 ml

19164

Markası : Garnier

0 Item Items

Ucuz fiyat farkı ve kolay ödeme seçeneği ile buradan alabileceğiniz Garnier Nem Dengesi Yeşil Çay Özlü Nemlendirici Krem 50 ml, karmadan yağlıya dönük ciltler için geliştirilen matlaştırıcı ve yumuşatıcı bir üründür.

Daha fazla detay

25 TL

Kazanacağınız puan 250 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Garnier Nem Dengesi Yeşil Çay Özlü Nemlendirici Krem 50 ml

Garnier Nem Dengesi Yeşil Çay Özlü Nemlendirici Krem 50 ml

Marka Adı :Garnier

Ürün Adı : Garnier Nem Dengesi Yeşil Çay Özlü Nemlendirici Krem 50 ml 

Ürün Miktarı : 50ml.

Ürün Özellikleri : Karma ve yağlı ciltlerin kullanımı için tasarlanmış olan krem cildi nemlendirmeye ve matlık sağlamaya yardım eder.Ciltte eşitlenmiş bir tonlama, pürüzsüz etki sağlamaya da yardımcı olur.

Yağ ve paraben içermeyen ürün yeşil çay özleriyle formüle edilmiştir.

Sonuç : Cilde nem dengesi ve matlaştırıcı etki sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli : Sabah ve veya akşam göz çevresine getirmeden, yüzünüze uygulayınız ve düzenli olarak kullanmaya özen gösteriniz.

İçerik :Bardane özü, Gliserin,Bitki özleri, yeşil çay özü ve doğal kaynaklı aktif içeriklerle formüle edilmiş olan krem, paraben ve yağ içermez.

Yağlı ciltlerin nemlendirmeye ihtiyaç duymadığı gibi yanlış bir düşünce vardır. Oysa ki her cildin neme ihtiyacı vardır. Önemli olan cildin yapısını tanımanız ve buna uygun ürünler seçerek, düzenli olarak kullanmanızdır.

Garnier Nem Dengesi Yeşil Çay Özlü Nemlendirici Krem, yağlı ve karma ciltlerde nem sağlamaya ve cildinize matlık, pürüzsüz etki veeşitlenmiş bir cilt tonu vermeye yardımcı olur.

İçeriği doğal kaynaklı aktif maddeler kullanılarak oluşturulmuş olan krem yağ içermez. Cildin yumuşamasına, nemlenerek canlanmasına ve tazelenmesine yardımcı olur. Yeşil çay özleri ile zenginleştirilen formülü ile yağlı parlamaları gidermeye de destek olur, Cildin daha düzgün, pürüzsüz ve kadifemsi olması için çalışır.

Etkisini gün boyu koruyabilen krem, karma ve yağlı ciltte etkilidir.

Yüzünüzü, yanaklar, alın, çene, burun olarak ayırdığımızda bazı bölgelerin yapısı farklı olabilir, böyle ciltler karma cilt olarak adlandırılmaktadır.

Garnier Nem Dengesi Yeşil Çay Özlü Nemlendirici Krem, nem etkisi sağlamaya yardım ederek de cildinizi kuruluk ve bunun sonucunda oluşabilecek hasarlardan korumaya yardımcı olur

Cildi nemlendirmeye, yumuşatmaya ve rahatlatmaya yardım eder. Mint/nane yeşili rengi ve hafif, hoş kokusu ile beğenilerek kullanılabilecek bir üründür. Paraben ve yağ içermez. Makyaj öncesi kullanımda makyajın kalıcı olmasına ve uzun süre dayanmasına yardım eder. Cildi nemlendirerek, sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olur.

Garnier Nem Dengesi Yeşil Çay Özlü Nemlendirici Krem 50 ml,kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler