ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Gaspari BCAA 6000 180 Tablet

23018

Markası : Gaspari

0 Item Items

B6 ve B12 vitaminleri içeren, Gaspari BCAA 6000 180 Tablet ürününü, bu sayfada bulabilir ve ucuz fiyata satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

80 TL

Kazanacağınız puan 800 tupara Toplam tutarı: 0.80 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Gaspari BCAA 6000 180 Tablet

 

Gaspari BCAA 6000 180 Tablet

Rich Gaspari tarafından kurulan Gaspari Nutrition, sporcu beslenme ürünleri üretiminde en iyi kaliteyi hedefleyen şirket olmuştur.Gaspari Nutrition protein tozları, amino asitler, kreatin, yağ brülörleri ve multivitaminler üretir.

BCAA 6000, 4:1:1 oranı ile Lösin içerir. BCAA ismini moleküler yapısından alır. Gerekli amino asitlerdir, vücut sentezleyemez. BCAA6000 kompleksi B6 ve B12 vitaminleri de içerir.

"Esansiyel Amino Asitler:

Organizmada sentezlenemeyen, besinlerle dışarıdan alınması gerekli amino asitlere esansiyel amino asitler denir. Bunlar: Valin, lösin,izolösin, treonin, ketiyonin, fenil alanin, triptofan ve lizin alinoasitleridir.

Valin: Eksojen yani esansiyel bir amino asittir. Çeşitli proteinlerin yapısında bulunur.

Lösin ve İzolösin: Proteinlerde bulunan esansiyel amino asitlerdir. Vücuttaki metabolizmaları aynı yolla izlediklerinden beraber incelenir.” (1)

"Hidrofob bağlar, aynı şekilde çok önemli olan bir yanvalens bağı türü hidrokarbon tipindeki grupların(özellikle valin, lösinizolösin ve fenilalanlnin yan zincirleri) birbirlerine çok yaklaşmasıyla oluşmaktadır. Molekülün kristal yapısının korunmasında etkin olan kuvvetler bu durumda da etkili olacaktır; ve aynı zamanda su molekülü bu bölgeden uzaklaştırılacaktır. Bu, kaba bir yaklaşımla iki küçük yağ damlacığının birleşerekbüyük bir yağ damlacığı oluşturmasına benzetilebilir. Hidrofob bağlar özelliklemolekülün iç kısmında etkindirler.” (2)

İçerik:

Servis Miktarı: 6 Tablet

Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30

B6 Vitamini (Pyridoksin-5-Fosfat) 500 ug

B12 Vitamini (Metilkobalamin) 0.625 ug

L-Lösin 4000 mg

L-Valin 1000 mg

L-İzolösin 1000mg

İçindekiler: Stearik asit, Mikrokristalin selüloz.

Kullanım Şekli:

Yeni başlayanlar için: Spordan önce 6 tablet 500 ml su ilealınır.

Orta seviyedekiler için:Spordan önce 6 tablet 500 ml su ile alınır.

İleri seviyedekiler için: Spordan önce 6 tablet 500 ml suile alınır.

Gaspari BCAA 6000 180 Tablet, uygun fiyatıyla ucuzluğun adresi Turuncu Kasa’da.

Kaynaklar:

(1) //w2.anadolu.edu.tr/aos/kitap/EHSM/1214/unite05.pdf

(2) //kisi.deu.edu.tr/lcavas/KIM422-a1.pdf

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler