Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Gold

Gold markasında bulunanGold Lanolin Göğüs Ucu Kremi 30 ml ,emzirme dönemindeki annelerin meme ucu çatlaklarına rahatlama ve yatışma sağlamaya yardım eder.

Gold Ürünleri

Gold markasında bulunan Gold Lanolin Göğüs Ucu Kremi, emziren annelere özel bakım kremidir.

Ürünün etken maddesi olan lanolin, saf koyun yününden elde edilen doğal bir maddedir. Ürün sahip olduğu su emme ve suyu tutma kapasitesi nedeniyle tercih edilen bir maddedir.

Emzirme döneminde bulunan anneler göğüs ucunda oluşan çatlaklar ve tahrişlerden oldukça fazla bir şekilde yakınırlar.

Genellikle kuruluğa bağlı olarak görülen bu tahrişler bebeğin meme emme dönemini hem anne hem de bebek için oldukça zorlu bir duruma sokarlar.

Hamilelik zor olduğu kadar da keyifli bir dönemdir, doğacak yeni bebeğin heyecanı anne ve baba için hem sevinçli hem de endişe verici durumların yaşandığı bir kargaşa içinde geçer.

Bebeğinizi sağ salim kucağınıza alan kadar endişeleriniz son bulmaz. Ne zaman ki bebek artık kucağınızdadır, o zaman bir oh dersiniz.

Bebekler iç güdüsel olarak doğar doğmaz annenin memesini arar ve süt emmek isterler. Bebek emdikçe annenin göğüs uçları kurur ve tahriş olur, bu tahriş rahatlatılamazsa meme uçlarında ağrı ve acı hissi oluşur. Hatta daha da ileri seviyede çatlaklar kanamaya başlar. Bebeğin ağzına bile kan gider.

Annenin en keyifli olduğu anlar bu acı hissi ile bölünür.

Gold Lanolin Göğüs Ucu Kremi, göğüs ucunu yumuşatarak anneyi emzirmeye hazırlar. Doğumdan önce kullanmaya başlayarak cildi emzirme dönemine hazırlayabilirsiniz. Eğer acınız ve çatlaklarınız varsa her emzirme sonrasında göğüs uçlarına kremi uygulayabilirsiniz. Eğer rahatsızlık hissetmiyorsanız da tahrişlere karşı korunabilmek için günde üç defa lanolin kremi göğüs uçlarınıza uygulayabilirsiniz. Bebeği beslemeden önce kremin temizlenmesi gerekmez.

Gold Ürünleri ve Fiyatları

Önemli olan en önemli konu şudur ki bebeğiniz doğmadan önce düzenli olarak göğüs ucu kremi ile emzirme dönemine hazırlanmanız gerekmektedir. Ortalama doğuma bir ya da iki ay kala göğüs uçlarına uygulayabileceğiniz bu ürünler cildi emzirme dönemine hazırlayarak rahatlık sağlamaktadır.

Emzirmenin özellikle ilk günlerinde başlayabilecek göğüs ucu tahrişlerinden oluşmadan korunmanız çok daha önemli ve daha etkili bir çözüm sağlayabilir. Gold markasında bulunan Göğüs ucu kremi ile hem bebek hem de anne mutlu olsun.

Bebeğiniz için en eşsiz beslenme şekli anne sütüdür. Anne sütünün bir mucize olduğu söylendiği kadar doğrudur. Bebeğin fiziksel, zihinsel gelişimi için oldukça önemlidir. Bu nedenle de bebeğin anne sütünü alamayacağı durumları mümkün olduğunca ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

Annenin göğüs ucu çatlakları da son derece acı verdiği için anne bebeği yeteri kadar emziremeyebilir, bu da bebeğin aç kalmasına, huzursuzlanmasına ve yeteri kadar besin alamamasına neden olabilir.

Bu nedenle önemli bir konu olan meme ucu çatlakları için ürünler kullanarak korunabilir ve cildinizi rahatlatabilirsiniz.

Gold Lanolin Göğüs Ucu Kremi’ne Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verbilirsiniz.