Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

G.U.M.

G.U.M. markasında diş ve ağız bakımınız için pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Dünyada da lider konumda olan marka tasarlamış olduğu fırça, arayüz fırça çeşitleri, diş pileri, diş macunu ve ağız gargarası çeşitleri gibi pek çok farklı ürün yelpazesine sahiptir.

36 ürün var.

G.U.M. Ürünleri

G.U.M. pek çok dünyaca ünlü markanın olduğu gibi ülkemizde kendini geç göstermiş olsa da ağız bakımı konusunda uzman olan bir markadır. Fırçalar, macunlar, diş ipleri, ağız çalkalama suları gibi pek çok farklı ürün sunan marka, ürünlerinde insan sağlığı için uyumlu malzemeler kullandığı ve ergonomik olduğu için çok tercih edilen ve beğenilen bir markadır.

Bu nedenlerle pek çok kişi tarafından tercih edilen marka olan G.U.M. çocukların ağız bakımı alışkanlığı kazanmasından yetişkinlerin yaşadığı ağız bakım sorunlarına kadar pek çok farklı alanda çözüm sunan bir marka olmayı becermiştir. G.U.M. ülkemizde çok yeni olsa da dünyada pek çok ülkede etkin bir marka olarak önerilmekte ve tercih edilmektedir.

Sunstar firması tarafından tasarlanmış olan G.U.M. ağız ve diş temizliği, bakımı için ürünleri bulunmaktadır.

Sunstar firması 1923 yılında kurulmuştur ve günümüze kadar ürün yelpazesini genişleterek, kaliteli ürünler tasarlanmaktadır.

Diş ve ağız bakımında öncü ürünler tasarlamıştır.

G.U.M. markasında bulunan diş iplerine suda çözünen balmumunu ekleyerek hassas temizlik sağlarken, tükürükle ipe zarar vermeyi önlemeye yardım eder. Bu ve bunun gibi tasarlamış olduğu pek çok farklı ürünü ile insanlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Pek çok ara yüz fırçası, farklı özelliklere sahip diş fırçaları, diş ipleri, diş macunu çeşitleri ve ağız çalkalama suları bulunmaktadır. Ayrıca çocuklara özel ağız ve diş bakım ürünleri de bulunmaktadır.

Ağız bakımı ve temizliği diş sağlığı için önemlidir. Dişlerin düzenli bakımı ile diş ve ağız sağlığı korunabilir. Diş kayıpları özellikle sindirim başta olmak üzere, vücudun tüm sağlığını olumsuz etkileyebilir.

Tam sağlanamayan ağız temizliği ise yine dişlerde ve ağız içerisinde hasara neden olabilmektedir.

G.U.M. Ürünleri ve Fiyatları

Dişler uygun ve kaliteli bir fırça ile düzenli olarak her gün en az 2 dakika fırçalanmalıdır. Dişleri fırçalarken uygun bir diş macunu kullanılmalıdır. Dişler fırçalandığında diş araları tam olarak arınmaz, diş ipleriile temizliği tamamlanmalıdır.

Dişler fırçalandıktan ve ip ile araları temizlendikten sonra damak, dil ya da yanak içleri için de ağız çalkalama suları kullanılabilir.

Diş ürünleri seçilirken kendinize uygun olanları seçmeniz tavsiye edilir. Ağız yapınız, diş ve ağız içinde yaşadığınız sorunlarınızı dikkate alarak ürün seçimi yapmalısınız.

GUM Technique Diş Fırçası 490, Diş fırçasındaki kıllar, kubbe formunda tasarlanmıştır ve ihtiyacınız olan hijyeni sunabilmek için dişlere, diş etine ve diş eti ile dişin birleştiği alana temizlik sağlamaya yardım eder. Fırçanın üst ve uç kısmındaki çıkıntılı kısım 45 derecelik bir açı ile dişlerin dişeti ile birleştiği yerde çok daha iyi bir temizlik sağlamaya yardımcıdır.

GUM Paroex Günlük Koruyucu Diş Macunu 75ml, %0,12 oranında chlorhexidine digluconate içerir.

Özellikle dişlerinde ve ağız içerisinde cerrahi işlem geçirmiş kişilerin kullanımı için tavsiye edilir ve implant kullanan kişiler için de önerilmektedir.

Dişlerdeki plak oluşumlarını gidermeye, yemek artıklarını temizlemeye ve yeni plak oluşumunu önlemeye yardım eder.

Düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Gum Easy Floss Diş İpi 30 metre, diş aralarını nazik bir şekilde temizlemenize, buralardaki artık ve plakları gidermeye yardım eder. Kolay kullanım özelliği ipin içeriğinde politetrafloroetilen malzeme kullanılmıştır ve bu şekilde daha kolay ve kaygan kullanım sağlanmaktadır.

Satenimsi özelliği ile diş aralarında yukarı aşağı ve ileri geri yumuşak şekilde hareket ettirerek diş etlerine zarar vermeden temizlik sağlar.

Sağlam yapıda tasarlanmış olduğundan kolayca kopmaz. Yumuşakça kayarak dar bölgelerde bile temizlik sağlamaya, dişleri plaklardan daha fazla arındırmaya yardım eder.

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.7 mm, dişlerinizin arasını kolayca temizleyebilmenize yardım eder ve diş telleri gibi implantların aralarında, altlarında ve çevresinde gerekli hijyeni sağlamanıza yardım eder.

90 derece bükülebilme özelliğine sahip olan fırçanın daha farklı kalınlıkta çeşitleri de bulunmaktadır.

G.U.M. markasında bulunan geniş ürün yelpazesine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.