Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.9 mm Mavi

6238

Markası : G.U.M.

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan satın alabileceğiniz Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.9 mm Mavi, arka taraftaki dişlere ve aralarına kolayca ulaşabilmeniz için tasarlanmış olan bir üründür.

Daha fazla detay

20.96 TL

Kazanacağınız puan 209 tupara Toplam tutarı: 0.21 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.9 mm Mavi :

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.9 mm Mavi :

Ağız ve diş sağlığınız için ürünler tasarlayan şirket SUNSTAR'a ait olan bir markadır.

İnsanların dişlerinin bakımı ile her yaşta ilgilenmek ve ağız, diş bakımı ile ilgili büyük küçük her insanı bilgilendirmeyi kendisine görev edinen şirket bu konuyla ilgili pek çok ürün tasarlamakta ve geliştirmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü diş ve diş eti ile ilgili bir araştırma yapmıştır ve dünyadaki insanların yaklaşık %10-15 kadar bir bölümünün önemli diş eti sorunları yaşamakta olduğunu tespit etmiştir.

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.9 mm Mavi, diş aralarına ve arka taraftaki dişlere daha kolay ulaşabilmeniz için tasarlanmış olan bir üründür.

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.9 mm Mavi :

Dişlerin arasının düzenli ve düzgün olarak fırçalanması gerekmektedir.

Dişlerin düzenli olarak fırçalanması ve gerekli bakımlarının yapılması, temizliği, bakım ve sağlık için gereklidir. Dişlere düzenli olarak ihtiyacı olan bakımı yapmak, güzel görüntü kazandırmanın yanı sıra daha sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olmanıza yardım eder. Günde en az 2 kez düzenli olarak dişleri fırçalamak gerekir. Alt sağ, alt sol, üst sağ, üst sol olmak üzere dişlerin her yerini iyice fırçalamak aralarını da özel ürünlerle temizlemeniz gerekir.

Gerekli temizliğin ve bakımın yapılamadığı durumda diş kayıplarına bile yol açabilir.

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.9 mm Mavi, Diş aralarını incecik ucu ile kolayca temizleyerek plak oluşmasını ve diş aralarında fırçanın temizleyemediği artıkların temizlenmesini sağlamaya yardım eder.

Ürünü kullandıktan sonra iyice yıkayın ve her 3 ayda bir yenisiyle değiştirin.

Bükülebilen fırçası ile diş aralarını arkadan öne, önden arkaya doğru temizleyebilirsiniz.

Gum Bi Direction Arayüz Fırçası 0.9 mm Mavi, Turuncu Kasa farkı ve ucuz fiyatı ile sizi memnun edecek pek çok üründen sadece biri, inceleyin indirim fırsatlarını siz de yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler