Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Gum İmplant Floss Diş İpi 50 Adet

8093

Markası : G.U.M.

0 Item Items

Bu sayfadan indirim fırsatı ile sipariş verebileceğiniz orjinal Gum İmplant Floss Diş İpi 50 Adet, özellikle implant kullanan kişilerin kullanımına uygun olan, detaylı temizlik sağlamaya yardımcı bir üründür.

Daha fazla detay

53.85 TL

48.46 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 484 tupara Toplam tutarı: 0.48 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Gum İmplant Floss Diş İpi 50 Adet :

Gum İmplant Floss Diş İpi 50 Adet :

Dişlerinizin ve ağız içinin bakımı hem görünüm hem de sağlık açısından önemlidir.

Dişlerin bakımı bir alışkanlıktır ve bu alışkanlık genellikle küçük yaşlarda edinilir.

Düzenli olarak dişlerinizi temizleyerek gerekli hijyeni sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Özellikle dişlerinde implant kullanan kişiler için ideal temizlik sağlamaya yardım eder.

Ancak dişler fırçalanarak plak oluşumunun sadece %50 oranlarında bir temizleme sağlayabilirsiniz. Aslında diş ipi kullanmak insanlar açısından edinilmiş bir alışkanlık değildir, ancak zamanla diş ipinin önemi anlaşılmakta ve bakımınızı tamamlayabilmek için kullanılması tercih edilmelidir.

Dişlerin arası, diş eti ve dişlerin birleştiği çizgi, diş ipleri kullanarak temizlenmeli en dar kısımlarda oluşan plakları temizlemeye yardımcı olmalıdır.

Tamamlayıcı bakım için diş ipleri kullanmalısınız. İpler, ve fırça tek başlarına yetersiz kalır, ancak bir arada daha fazla alana etki sağlayarak plak oluşumunu temizlemeye yardımcı olmaktadır.

Sunstar firması tarafından üretilen G.U.M serisindeki ağız ve diş bakım ürünleri ile daha temiz dişlere kavuşabilirsiniz.

Gum İmplant Floss Diş İpi 50 Adet :

Ürün serisinde farklı özellikte diş ipleri, diş fırçaları,diş jeli, ağız çalkalama suyu ve gargaralar bulunmaktadır.

Sunstar, yetişkinlerde ve çocuklarda diş ve ağız temizliği, sağlığıkonusunda insanları bilinçlendirmeyi kendine görev edinmiştir.

Dişler, ağız içi, diş etleri rahatsızlıkları tüm vücuda etki edebilir. Ayrıca ağız kokusu, dişlerde çürüme ve diş kayıpları, sararmış çirkin dişler oluşması da görülebilir.

Bu nedenle dişlerin düzenli olarak fırçalanarak temizlenmesi, ardından diş ipi ve gargaralar kullanılarak bakımın tamamlanması sağlanabilmektedir.

Gum İmplant Floss Diş İpi 50 Adet olarak tek tek bulunur.

Ürün hem ip hem de fırça gibi olan süngerimsi yapısı ile diş aralarında etkili bir temizlik etkisi sağlamaya yardım eder.

Gum İmplant Floss Diş İpi 50 Adet, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
18 Haz. 2014
(5/5
Başlık :
çok basarılı buldugum markalardan. tanıstıgım günden beri tercih ederim.
(Gum İmplant Floss Diş İpi 50 Adet)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler