Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu 50 ml

8624

Markası : G.U.M.

0 Item Items

Bu sayfadan özelliklerini inceleyerek indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu 50 ml içeriğinde bulunan güvenli florür seviyesi ile çocukların ağız bakımını tamamlamaya, plakları temizlemeye yardım eder.

Daha fazla detay

17.85 TL

16.07 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 160 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu 50 ml :

Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu 50 ml :

Bazı alışkanlıkların edinilmesi çocukluk dönemlerinde başlar.

Özellikle diş fırçalamak gibi temizlik alışkanlıkları hem çok önemlidir, hem de çocuklukta kazanılarak ileri yaşlarda çocukların daha sağlıklı dişlere sahip olabilmesine yardımcı olunur.

Çocuklar, alışkanlıklarını sizlere bakarak edinirler.

Sizler de diş ve ağız bakımlarınızı ihmal etmeyin,çocuklarınıza örnek olunuz.

Çocukların her türlü yapısı yetişkinlere göre farklıdır.

Ciltleri, dokuları, diş yapıları, beslenmeleri, ihtiyaçları,zevkleri bambaşkadır ve kullanılan her ürünün çocuklara özel olarak tasarlanmış olması hem daha etkili sonuçlar elde etmenize hem de sağlığı açısından zarar vermemeye yardımcı olabilecektir.

Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu, harika portakal aroması tadıile çocuklara diş fırçalamayı sevdirmeye yardımcı olacaktır. Diş minelerini güçlendirmeye yardım eder.

İsomaltın kendine göre ayrıcalıklı formülü diş mineleriüzerinde etki sağlamaya yardımcıdır.

Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu 50 ml :

Güvenli florür seviyesi içeren diş macunu ile çocuklarınızın dişlerini artıklardan, plaklardan temizlemeye ve çürüklere karşı korumaya yardımcı olacaktır.

Dişlerin yiyecek artıklarından ve asitli, şekerli içeceklerin zararlı etkilerinden arındırılması ve bu şekilde daha uzun süre sağlıklı dişlere sahip olabilmesi için düzenli olarak ve uygun ürünlerle, uygun şekillerde fırçalanması gerekmektedir.

Çocuklarınızın süt dişleri yaklaşık olarak 6 yaşından itibaren dökülmeye başlayacak ve sonrasında kök dişleri ömür boyu kalacaktır bu nedenle bakımları ihmal edilmemelidir.

Süt dişler döküleceğinden, dökülme zamanına kadar özenle korunarak çürüklerden korunma sağlanmalı ve kök dişlere de ömür boyu birlikte olacağınız için bakım sağlayarak korumalısınız.

Dişler her yemekten sonra ve yatmadan önce en az 2 dakika fırçalanmalı, diş macunu yutulmamalı ve diş fırçaları da 6 ayda bir yenilenmelidir.

Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu 50 ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
19 Ağu. 2013
(5/5
Başlık :
Küçük çocuğunuza diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız GUM ın bu ürünü tercih edebilirsinz.
(Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu 50 ml)

 Report abuse
13 Ağu. 2013
(5/5
Başlık :
çocuklarınızada tevsiye ederim. deneyin gum ürünlerini
(Gum Junior 7-12 Yaş Diş Macunu 50 ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler