ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Kremi Tam Şekillendirme Çözümü 120ml

11231

Markası : Hamadi

0 Item Items

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution, Saç Kremi Tam Şekillendirme Çözümü 120ml, bu sayfadan indirimli fiyatı ile satın alabileceğiniz, dalgalı saçlarda fün etkisi sağlamaya yardım edebilecek bir üründür.

Daha fazla detay

120 TL

Kazanacağınız puan 1200 tupara Toplam tutarı: 1.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Kremi Tam Şekillendirme Çözümü 120ml

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Kremi Tam Şekillendirme Çözümü 120ml

Marka Adı: Hamadi

Ürün Adı: Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Kremi Tam Şekillendirme Çözümü

Ürün Miktarı: 120 ml

Ürün Özellikleri: Düz ya da dalgalı saçlar elde edebilmenizi sağlar. Saçınıza şekil verirken, yıpratmaz.

Sonuç: Kolay taranan saçlara sahip olmanıza yardımcı olabilir.

Kullanım Şekli: Kuru veya ıslak saça uygulama yapabilirsiniz. Düz saçlar elde etmek için, uyguladıktan sonra fön veya düzleştirici kullanın. Dalgalı saçlar elde etmek içinse, akşamları saçınıza uyguladıktan sonra yatın.

Şekilli saçlara sahip olmak, herzaman kolay değildir. Saçlara şekil vermek amacıyla kullandığımız ürünlerin çoğu saçları yıpratır veya zarar verir.

Organik içeriklerle zenginleştirilmiş olan Hamadi ürünleri, her saça uygun ürünler geliştirmiştir. Saçları beslemeye yardımcı ürünleriyle, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Kremi Tam Şekillendirme Çözümü 120ml

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Kremi, saçlarınıza şekil vermenize yardımcıdır. Üstelik çoğu ürün gibi, saçlarınıza şekil verirken, yıpratmaz.

Pirinç kepeği özü, shea yağı, palmorosa yağı, chang yağı, liken özü, horsetail özü içerir. Zengin içeriği ile saçları güçlendirmeye çalışır. Yıpranmış ve kuru saçlara bakım yapmayı amaçlar.

Saçlarınızı kolayca taramanızı sağlar. Saç derisindeki sebum dengesini sağlar.

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Kremi, hacimli saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Kremi Tam Şekillendirme Çözümü, TuruncuKasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

Hamadi Saç Surumu, yıpranmış saçları onarmaya ve bakım yapmaya yardımcıdır. Cilt problemleriyle de savaşmaya çaılır. Cilde yumuşaklık sağlayabilir.Hem saçınızda hem vücudunuzda etkili ve olumlu yönde sonuçlar yaratabilir.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler